ASUS Zenbook Pro Duo oyun performansı

skylax

Hectopat
Merhaba,
Oyun amaçlı kullanabileceğim, ileriye yönelik thunderbolt portu olan ve en azından RTX 2060 kartlı laptop almayı düşünüyorum. HP omen ve Lenovo Legion serilerinde bu özelliklerde sistemler var. ASUS ROG sistemleri görünüş ve performans olarak beğeniyor olmama rağmen thunderbolt portu göremedim. ASUS Zenbook Pro Duo sistem daha çok içerik üreticileri için düşünülse de gerek CPU gerek GPU gerekse sistem soğutma gücü konusunda yeterli midir? Hardcore bir gamer değilim ancak yorumları okuduğumda genel olarak 1 saatlik oyun amaçlı kullanımında ısınma ve performans kaybı yaşanabilineceği belirtiliyor. Thunderbolt portu ve ekran kartı hesaba katıldığında oyun amaçlı da bu sistem düşünülebilinir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel makina ama çift ekran konusu çok yeni değil mi?
Performans ve dayanıklılık konusunda karar verebilmek için aynı tasarımda birkaç model piyasaya sürüldükten sonra daha net bilgi edinilebilir.
Türkiyede bu makinayı alan var mıdır?😁

1579693883452.png

1579693914484.png

Dostum resmen oyun için yaratılmış bir şey! Bütçen varsa tabiki al. Çift ekran olduğu için hem yayın yaparsın hemde oyun oynarsın, ikinci ekrandan da chate bakarsın dostum.

Selam,

Test/inceleme videolarında çift ekran oyun deneyimi başarılı bulunuyor. Merak ettiğim husus 1-2 saatlik oyun kullanımında ısınma sorunu yaşar mıyım ? Soğutması iyi görünüyor ama CPU/GPU oldukça ısınıyor görünüyor laptoplara göre.

Alttaki modeller için yorumlarınız nedir ?

Linklerini paylaştığım sistemler hakkında bilgisi olan var mı ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı