Asus Zenfone 2 5.5 Laser vs Htc Desire 820

deflect11

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttigim gibi bu iki telefon arasından birini kesinlikle alacagım. Sizce ne alsam ? Benim için telefonda olmasi gerekenleri sıralayacak olursam:

1-Batarya(En önemlisi :) 4 saate yakın ekran süresi her türlü yeter benim için.)
2-Kasmama.
3-Güncellik.
4-Kamera.

Ve son olarakta arada sırada da olsa oyunlar oynarim. En çok yaptigim sosyal aglarda felan takılmak. Siz olsaniz ne alırdınız? Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Zenfone’un üreticisi Asus. Asus’un teknoloji geçmişini herkez iyi biliyor.

Söylediğiniz telefon 1249TL Asus Zenfone ise 800TL.

İkisinin de kamera pikseli aynı. Fakat Zenfone kamerasında lazer sayesinde otomatik odaklanma özelliği mevcut.

Zenfone’un Li-Polymer bataryası 1 günü rahatlıkla bitirebiliyor. Ayıca 40dk da %60 hızlı şarj yapılabiliyor.

HTC sadece Zenfone’u işlemci hızında geçiyor. 1.4GHz.

Tabikide Asus Zenfone.

Şuan asıl hesabımdan yazıyorumda hocam şimdi desire 820 bana daha hoş geldi ve desire 820 yi mil puanı ile alıcağım için fiyat karşılaştırmasına gerek yok bide aklıma Lenovo p70 takılmıştı ama Gorilla Glass olmamasından dolayı vazgeçtim ve bide kamerası felan kötü denilince

;

Ve bide Htc de boomsound olması beni ona çekiyor :) Tasarımı felan olsun

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı