Asus ZenFone 2 Alınmalı mıdır ?

Kardeşim zenfone 2' nin incelemesini beklemelisin en azından. Şuan Technopat test ediyor galiba yakında paylaşırlar.
Şuan piyasa fiyatı ne oldu zenfone 2' nin ?

Şahsen telefon değiştirmeyi düşünüyorum. LG G3 veya Samsung Note 3 diyordum fiyat bakımından; ta ki Asus Zenfone 2 tam detayları ile açıklanana kadar.
64 BİT telefon, 4 GB RAM'i var, işlemcisi aşırı güçlü (2.3 GHz olan) ve modelleri 1100-1500 tl arasında.

Düşünülmeden alınabilinecek bir telefon bence. Şu an şahsen hedefim kesinlikle Asus Zenfone 2. Tercihen 32 GB veya 64 GB olan modellerden birini alırdım.

İlk önce iyi akşamlar arkadaşlar. Bu telefonu Şubattan beri bekliyorum ama bir çok insanda olduğu gibi benim için de hayal kırıklığı oldu lansman ve fiyatlar. Benim şu anda 1300-1400 liralık bir bütçem var. Sizce 32 GB'lık modelini almalı mıyım yoksa sizin önerebileceğiniz güzel bir telefon var mı ? Bu arada çoğu kişi bir ay bekle Zenfone2 1000TL'ye düşer diyor inanın ki şu andaki telefonum pert onun için şu işleri bir haftada halletmem gerekiyor. Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden çok sağ olun :)
Telefon 11 gün sonra şatışa çıkcak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı