Eski R25'ler alınır mı?

Fero123wre

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi R25 almak istiyorum. 18'ime gireceğim. Ehliyet alacağım. Ama diğer 250'likler istediğim kadar hızlı değil ve tek silindir. R25'in hızı beni benden alıyor ama son modellerine param yetmiyor. Onun yerine 2017 model gibi almak istiyorum. Yamaha kalitesi zaten ayrı bir güzel. Aklımda CBR250R var aklımda ama o da eski kasa. Yenisi çıkmıyor. Önerileriniz nedir?

2017 model mt-25'e sahibim ve çok memnunum. Anlatmaya gerek yok zaten çok performanslı ve kaliteli bir makine. Tek eksiği ve bence önemli bir eksik ABS olmaması. Ve hız için motor almanı pek tavsiye etmem sen ne kadar dikkatli olursan ol karşı taraf dikkat etmiyor. Güvenli sürmeni öneririm. Temiz R25 bulursan almanı öneriyorum ama güzel araştır derim.

Şimdi R25 almak istiyorum. 18'ime gireceğim. Ehliyet alacağım. Ama diğer 250'likler istediğim kadar hızlı değil ve tek silindir. R25'in hızı beni benden alıyor ama son modellerine param yetmiyor. Onun yerine 2017 model gibi almak istiyorum. Yamaha kalitesi zaten ayrı bir güzel. Aklımda CBR250R var aklımda ama o da eski kasa. Yenisi çıkmıyor. Önerileriniz nedir?

Eski R25'ler alınabilir ama motora başlar başlamaz 250 ve daha yüksek ccli motor kullanma bence.

R25 kitlesi gereği hor kullanılan motordur onunda sebebi 250CC klasmanında çok güçlü olması çift silindir 250CC motorlara göre de hızlıdır acemi kullanıcısın absli bir motor şart 2-3K km kullancaksın ben çözdüm deyip bascaksın önüne bir anda bir şey çıkacak ve refleks olarak frene asılacaksın ön fren kilitleyip kaycaksın düşceksin ya da yağmurda da olabilir abs şart R25'ten ziyade kaliteli abs olan motorlara yönel he illede R25 alacaksan eski alırsan alır almaz ilk yapcağın iş yağ pompası değiştirmek olsun 40kdan sonra yağ pompası ömrünü tamamlayıp bozuluyor ve motor kitliyor geçmiş olsunmin 20-30k CBR250R'a sakın bulaşma eğer çok temiz düşük km yoksa ki o klasmanda CBR250R'lar çok para hakkını vermez.

Çoğu motorcu R25 ile başlanır diyor. Çok güçlü bir motor değil ama klasmanının kralı bende 18'de MT25 düşünüyorum MT25 R25'ten daha guzel duruyor bence.

Geri
Yukarı