ASUS Zenfone 2 Laser'den GM Discovery'e Geçilir mi?

78501

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar. Kendim bir ASUS Zenfone 2 Laser, annem ise bir Discovery kullanıcısı. ASUS Nougat güncellemesi vermediği ve adam akıllı bir Nougat ROM bulamadığım için annem ile takas etmeyi düşünüyorum. Telefonuma uygun olan ROM'ların hemen hepsinde herhangi bir sıkıntı çıkıyor. Discovery çok daha eski bir model ve işlemci bakımından daha iyi olsa da kamera bakımından daha kötü bir model. Asıl amacım telefona MIUI kurmak. Cihazıma MIUI ROM mevcut. Fakat sensörlerin hep çalışması, kamera gibi bazı sorunlar mevcut. Discovery'e ise sayısız derecede MIUI mevcut. Yapacaklarımı şöyle sıralayacak olursam;
  • Ara sıra küçük oyunlar,
  • Spotify üzerinden müzik dinleme,
  • Çok az da olsa Instagram ve Whatsapp (günde 1 saat kadar),
  • Ve en önemlisi ROM.
11.sınıf olacağım için biraz daha az uğraşacağım bir telefon arayışındayım bu arada. Fakat telefonumu da kamerası için ( benim pek işim olmasa da kızlar beğeniyor :) ) bırakmak istemiyorum. Beni bu ikilem arasından çıkarıp alın lütfen :D Teşekkürler.

Anladım. O zaman kendi MIUI ROM'umu portlayacağım veya var olan ROM'daki hataları düzeltmeye çalışacağım. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı