ASUS ZenFone 2 Laser ROM Portalama

78501

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar. Elimde ASUS ZenFone 2 Laser mevcut. Telefonum için olan ROM'ları beğenmiyorum ve aynı işlemciyi barındıran General Mobile 4G'den saf AOSP ROM portlamak istiyorum. İkisinin işlemcisi Snapdragon 410, ekranları HD, 5" ve 294PPI. Araştırıp bulduklarıma göre işlemcinin aynı olması yetiyormuş. Sorularım şunlar;
  • Telefondan telefona ROM portlamak mümkün müdür ? Yoksa yalnızca Stock ROM üzerine mi bir şeyler değiştirebiliriz ?
  • Android sürümleri aynı. Fakat GM 4G'ye ait olan 7.1.1 sürümüne sahipken benim ROM'um 7.1.2 ve bu bir sorun yaratır mı ?
Gerçekten meraklıyım, gerçekten vazgeçmeden denemek istiyorum. Tekrar tekrar denemek istiyorum. Bu işe gerçekten ilgi, alaka duyuyorum. Bu nedenle sorularıma cevap vermeniz yeterlidir. Ek olarak verebileceğiniz tavsiye ve bilgiler var ise kesinlikle dinlerim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı