Asus Zenfone 2 mi LG G Flex 2 mi?

Hangi Telefon?

• Asus Zenfone 2

Oy: 14 73,7%
  • LG G Flex 2

Oy: 5 26,3%

• Oy verenlerin toplamı
    19

Hackergame

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,

Ben telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Hangisi daha iyi karar veremedim. Benim içimden Zenfone geliyor ama size danışayım dedim, birde gelecek olursa fiyatları ne olur? Teşekkürler.

Fiyatına göre zenfone 2 tabikide daha iyidir G flex 2 de özellikleri bakımından böyle milleti şaşırtıyım LG farkı olsun filan diyorsan kendini onarıyor (arka kapaktaki çizikleri) LG nin güzel arayüzü var filan.

Lg kendini nasıl onarıyor ki? Bide muhtemel fiyatlarına baktım lg daha fazlaymış.
Evet LG G flex 2 baya yüksek, zenfone 2 donanımına göre şuan en iyi fiyatlı telefon eskiden LG G2 idi tabiki, yani fiyatada bakarsak fuzuli yere para vermeyin zenfone 2 alın, bu arada evet arka kapaktaki çizikler kendini 10 saniyenin altında bir sürede onarıyor nasıl yapıyorsa.

Flex'lerin daha çok deneysel telefonlar olduğunu düşünüyorum. Zenfone fiyatına göre daha çok memnun edecektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı