Rehber Asus Zenfone 2 Root Yapma

İlk olarak söylemem gereken şey çektiğim videonun kendi fikrimce profesyonel anlamda amatör bir çalışma olduğu. Kendi sesimi beğenmiyorum her nedense. Bu algıyı nasıl yok edebilirim bilmiyorum. Sizinle paylaşmak istedim video hakkında fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun başarılı olduğuna inanırsam Windows 7 yükleme videosunu çekmeyi düşünüyorum. Ayrıca PC kasası oalrak nasıl kullanabiliriz üzerine bir video daha hazırlamayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu tür rehberlerin devamını bekleriz, olumsuz olarak sadece sesiniz biraz boğuk çıkmış .

Evet hocam seste sorun oldu ilk deneme olduğu için biraz amatöre kaçtı. Rehberleri devamı gelecektir.

Hocam video çok bilgilendirici olmuş tebrik ederim. Bende de Zenfone 2 var gerekirse root yaparım. Bir de bu işlem ile bootloader kilidi kırılıyor mu ?
Bootloader kilidini kırma işlemini hazırlamayı düşünüyorum. Bir yöntemi var. Sınav haftasının atlatırsam hazırlamaya başlayacam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı