ASUS Zenfone 2 USB Bağlantı Sorunu

Proveit

Kilopat
Daha fazla  
Telefonu bilgisayara bağlıyorum fakat bilgisayar telefonu görmüyor. Sadece şarj oluyor telefon. Bağlantı sesi de geliyor halbuki ama, bilgisayarım kısmına baktığımda cihazı göremiyorum.

Hayır, sadece bilgisayardan bağlantı sesi geliyor. Fakat hiçbir şekilde cihazı göremiyorum. Ayrıca telefonda da seçenek sunmuyo dosya aktarma, sarj gibi.
Ayni telefondan bende de var. Garip bir cihaz, sürekli bozuluyor, tamir ediyorum.

Son tavsiyem, sağlam olduğunu düşündüğünüz kabloları başka telefonlar ile deneyin ve bilgisayarın USB girişinin çalıştığından emin olun. Bu ikisi de olmuyorsa şarj girişi biraz bozulmuş olabilir.

Ayni telefondan bende de var. Garip bir cihaz, sürekli bozuluyor, tamir ediyorum.

Son tavsiyem, sağlam olduğunu düşündüğünüz kabloları başka telefonlar ile deneyin ve bilgisayarın USB girişinin çalıştığından emin olun. Bu ikisi de olmuyorsa şarj girişi biraz bozulmuş olabilir.
Denedim çalışıyor başka telefonda. Araştırdım ve aynı sorunu yaşayani insanlar bir sürüymüş. Çözümlerini denedim bende işe yaramadı...

Yeni konular

Geri
Yukarı