Asus Zenfone 2 vs LG G3 Beat

Zenfone 2 zaten bunu bilmiyosan telefonun t sinden anlamıyosundur.
Lütfen kırıcı olmayın. Arkadaşımız yardım amaçlı açmış olmalı ya şu konuyu. :)

Bu iki telefonlardan hangisini almalıyım ?
Zenfone 2 açık ara önde, fakat birkaç sorun ile başa çıkabilecekseniz LG G3 veya G Flex 2 cihazlarına bir göz atmanızı isterim.

Lütfen kırıcı olmayın. Arkadaşımız yardım amaçlı açmış olmalı ya şu konuyu. :)

Zenfone 2 açık ara önde, fakat birkaç sorun ile başa çıkabilecekseniz LG G3 veya G Flex 2 cihazlarına bir göz atmanızı isterim.
Aslında Asus Zenfone 6 vs Asus LG3 beat yazacaktım.Yanlış yazdım o t harfi söyleyen arkadaş inan et bütün alfabe kadar tecrübeye sahibim.Furk4nn Özellikle yardımın için teşekkürler.

Aslında Asus Zenfone 6 vs Asus LG3 beat yazacaktım.Yanlış yazdım o t harfi söyleyen arkadaş inan et bütün alfabe kadar tecrübeye sahibim.Furk4nn Özellikle yardımın için teşekkürler.

G3 Beat 4G ve işlemci bakımından daha iyi fakat ram 1 GB. Benim fikrim cihazı çok çok yönlü kullanmayacaksan LG kalitesi altındaki G3 Beat'i alman yönünde. Elbette ki etraflıca bir araştırma yapman sana daha çok yarar sağlayacaktır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı