ASUS Zenfone 2 vs Sony Xperia M5

Zenfone 2 64GB kullanıyorum. Baştan belirteyim, Android M hala gelmedi, ümidim de azalıyor. Güncelleme meraklısı değilseniz benim gibi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Performansı gayet iyi, aşırı ısınma gibi sorun görmedim. Şarj ise Wi-Fi üzerinden yarım parlaklıkta kullanırsanız 5 saat ekran süresi oluyor, ben 6'yı da gördüm. Oyun konusunda şüpheniz olmasın, cihaz oyun esnasında çoğu cihaz gibi elbette ısınıyor, aşırı değil elbette yukarıda belirtmiştim. Fakat FPS Drop olabiliyor ama soğuk tutarsanız Güç Tasarruf Modu'nda bile rahat oynarsınız. NFS:No Limits, Sniper Furry, GTA SA, Modern Combat 5, NOVA 3, Asphalt 8 gibi ağır oyunları (Performans Modu'nda) 29-30 FPS ile oynatıyor, bizzat ölçtüm. Kamera ise M5'i bilmem ama düşük ışık modu süper bir şey. Kimileri kamerayı yerin dibine sokuyor, sanırım manuel ayar yapamıyorlar. Diyeceklerim bunlar. Son kez, başka sitelerde kullanıcılar 6.0.1 güncellemesinin gelmeyeceğini söylüyorlar, çünkü Almanya Müşteri Hizmetleri böyle diyormuş. Belki gelir, belki gelmez. Ben çaylak ve amatör bir geliştiriciyim, uygulama yazmakla uğraşıyorum arada, bana göre Android sürümü önemli. Sadece 6.0.1 almadığı için memnun değilim, o kadar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı