Asus Zenfone 3 32GB Android Güncellemesi

AlpNarcıkara

Hectopat
Yer
Gaziemir, İzmir
Daha fazla  
En son 7.0 güncellemesi geldi, arada bir 200-400 MB güncellemeler geliyor ama hala 7.0. Bir tek bende mi böyle? Yoksa genel olarak Zenfone 3 kullanıcılarında mı böyledir arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı geliyor banada. Güvenlik güncellemeleri ve sistem kararlılık yamaları onlar.

Screenshot_20170804-230702.jpg Screenshot_20170804-230726.jpg Screenshot_20170804-230743.jpg

Konuyla çok alakasız olacak ama Zenfone 3 tavsiye ediyor musunuz? Alacağımda.
Mart ayında 1.500₺ civarında almıştım. Eksik duyduğum bir yanı yok, gerek kamera olsun gerek, batarya. Kamerası bazen sizi üzerken bazen de gözlerinize inanamıyorsunuz doğru açı ve ışıkta güzel fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Aşırı yoğun kullanmanının dışında normal kullanımda 1 gün yetiyor. Benim sürekli elimde telefon gönül rahatlığıyla şarjım %8 ken %15 ken dışarı çıkabiliyorum hızlı şarj oluyor zaten. Günde iki defa şarj ediyorum onun sebebi ise yoğun kullanımdan arkadaşım. Fiyatına göre gayet iyi aklına takılan olursa sorabilirsin.

Mart ayında 1.500₺ civarında almıştım. Eksik duyduğum bir yanı yok, gerek kamera olsun gerek, batarya. Kamerası bazen sizi üzerken bazen de gözlerinize inanamıyorsunuz doğru açı ve ışıkta güzel fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Aşırı yoğun kullanmanının dışında normal kullanımda 1 gün yetiyor. Benim sürekli elimde telefon gönül rahatlığıyla şarjım %8 ken %15 ken dışarı çıkabiliyorum hızlı şarj oluyor zaten. Günde iki defa şarj ediyorum onun sebebi ise yoğun kullanımdan arkadaşım. Fiyatına göre gayet iyi aklına takılan olursa sorabilirsin.
Teşekkür ederim. Her oyunu oynatabiliyor mu? Performansı nasıl ? Ve sizce bu fiyata alınabilcek daha iyi telefon var mı? ASUS'un tasarımı hoşuma gidiyor benim. Şuan Windows kullanıyorum ve berbat bir telefon. Sıfır oyun sıfır uygulama :D

Teşekkür ederim. Her oyunu oynatabiliyor mu? Performansı nasıl ? Ve sizce bu fiyata alınabilcek daha iyi telefon var mı? ASUS'un tasarımı hoşuma gidiyor benim. Şuan Windows kullanıyorum ve berbat bir telefon. Sıfır oyun sıfır uygulama :D
Çok oyun oynayan biri değilim, ama telefonumda yaklaşık 800-1gb oyun vardır Clash Royale, Champman tarzı. Clash Royale oynarken bir sıkıntı olmuyor aşırı ısınmada olmuyor. Şarjdayken haliyle ısınıyor tabii ki. Valla 1.500₺'ye Lenovo öneriyolar ben sevmiyorum bi A5 var onu da önermem. Pişman olmazsınız. Koşarken cebimden çakıla toprağa düşmüştü birazcık yanı çizildi çatlak kırık yok kulak mesafesinden de düşürdüm kırılmadı belki şansdandır bilemem ama dayanıklı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı