Asus Zenfone 3 Ekran Çatladı

John Hopckins

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yok
Ilk önce hikayeyi anlatayım ben.

Şimdi telefon elimde ne güzel mesaj atıyorum ve birden çıt diye bir ses geliyor telefondan.
Bir baktım telefonun dokunmatiği çatlamış durduk yere elimdeyken. Herhangi bir sıkma veya düşmede olmadı.
Anlam veremedim bir türlü durduk yere nasıl çatlıyor bu? Hani telefonu elimde sıksam, baskı uygulasam ya da ne bileyim düşürseydim anlarım ama durduk yere elimde çatladı.

(Bu arada çatlak fazla büyük değil ama ben rahatsız oluyorum yinede sonuçta büyüme ihtimali var)

Şimdi sorum bu ben bu telefonu Asus'a gönderirsem eğer bana nasıl bir cevap verirler?

Biliyorum ekrandaki herhangi bir sorun genelde müşteri hatası olarak geçer ama bir suçum yok bu olayda yani bir türlü anlamıyorum hala çok saçma geliyor çünkü insana. Sizce bu durumda ne yapmam gerekli?

Kardeşim, bende de Zenfone 3 var nerdeyse 5 aydır. Koşarken cebimden çakıllara taşlara düştü hiç bir şey olmadı. Aldığınız yerlede alakalı olabiliyor, ben VatanPC'den almıştım.

Ya şimdi fotoğraf istiyosunuz da elimde çekçek baska telefonda yok ki ayrica çatlak dediğim fazla büyük degil şimdilik alt sağ köşeden sol yan çerçeveye küçük bir çatlak. Ama bunun büyüme ihtimali de var sonuçta.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı