Asus Zenfone 3 mü? Xiaomi mi 5s 32 GB mi?

Deniz Asli

Hectopat
Daha fazla  
İkisi arasında kaldım. İki telefonu da inceleme imkanim yok. İnternetten alacağım.

Aradığım tek özellik kamerasının iyi olması. Görüşleriniz benim için önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de iki telefon arasında kalmıştım ama Xiaomi daha önde ben Youtube'dan baktım. Asus kamera olarak renk açısından tok durumda. Ama Xiaomi de netlik bakımından önde durumda. Performans olarak ise yine Xiaomi önde ama ithalatçı firma garantili Asus ise Teknosa'dan ve diğer yerlerden garantili. Tercih senin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zenfone 3 modelinin kamerası da MI 5S modelinin kamerası da gayet iyidir. Sensor olarak MI 5S kesinlikle daha iyi ancak Zenfone 3 modelinde OIS özelliği varken MI 5S modelinde yok. Bana kalırsa kamera tarafında Zenfone 3 daha başarılı. Ancak birbirini ayıran çok özellikleri var. Birisi ithalatçı garantili birisi distribütör, birisinin donanımı daha iyi, birisinin pil performansı daha iyi... Uzar gider böyle. Seçim sizin tabii ki.

İki telefonu da kullanma şansı buldum. Mi5S derim. Zenfone 3 hem karışık ve bazı uygulamalar gereksiz olarak geldi. Ayrıca netlemesi de biraz kötü Xiaomi'ye göre. Çektiğim resimler başka telefona göre bulanık çıkıyor. Xiaomi derim.

Asus zenfone 3 derim. Garantide sorun yaşamassın. Yazılım olarak daha stabildir. Mi5s donanım olarak daha iyi fakat servis olarak çok başın ağrır. Vede yazılım olarak sıkıntı olabiliyor telefonda ama fiyatına göre güzel telefondur.

İsteklerine göre telefon seçmelisin. Kamera, ekran, pil süresi, garanti istiyorsan Asus ancak ben performans, yazılım desteği isterim dersen Xiaomi. Ben olsam ZF3 tercih ederdim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı