ASUS Zenfone 3 Nasıldır?

Kağan Akyüz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

2 ay sonra Zenfone 3 almayı düşünüyorum, Youtube'da inceleme videosunu izledim ama kafamda hala soru işaretleri var. Bu telefonu alıpta kullanan varsa memnun olmadığı şeyleri yazabilir mi? Çünkü bu telefonu 1-2 sene kullanacağım. O yüzden ayrıntılı araştırma yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus markası telefonda problemli. Zenfone 2 sahibiyim. Çok sıkıntısını yaşadım. İlk Vatan Bilgisayar'a geldiği gün koliden çıkartılırken almıştım. Fabrika çıkışlı hataları vardı. Zenfone 3 kullanmadım. Yakın çevreme de sakın Asus almayın derim hep. Teknik servis olarak da çok kötüler. Alabiliyorsan Iphone ya da Samsung al. Onlarda da problem olabilir ama Asus kadar kronik olacağını sanmıyorum. En azından yetkili servisi bu kadar kötü değil bu iki firmanın. Zenfone 3 alırsan da hayırlı olsun umarım bir sıkıntısı yoktur.

ASUS_Z00AD cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

@Anonymous XR telefon çıkalı 2 sene oluyor siz sonradan almışsınız. İlk çıkan partilerde bu sorun hep vardı. Siz şanslı olan taraftaymışsınız. İnternette gırla anakart sorunuyla açılmış başlık var. Yerli yabancı olarak. Benim durumum "sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer" durumu. Ben hiç bir Iphone'da bu kadar yoğun bildirim alan bir sorun görmedim. Asus'un özel forumunda bile adminlere yazılmış bir çok konu var. Anakart sorunu benim gibi bir çok kullanıcının çektiği bir dert. Hadi fabrika çıkışında hata vardır da yetkili servisin niye bu kadar kötü? Sen çok büyük bir firmasın. Her neyse bu konulara girmeyeceğim. Bir sorun olduğu zaman yüzleşirseniz siz de anlarsınız. Bir Iphone ya da bir Samsung asla olamayacağını.

Konuya dönecek olursak, tekrardan hayırlısı olsun. "Benim tavsiyem" başka bir marka üstüne düşünmeniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı