Asus Zenfone 3 Nasıldır?

Canemre35

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi günler. Başlıktada belirttiğim gibi Asus ZenFone 3 telefonu almayı düşünüyorum sizce nasıl bir telefondur? Fiyatını hak edecek bir telefon mudur? 2000TL altı tavsiye edebileceğiniz telefon varsa tavsiyenizi alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi bir telefondur. 2000 TL altı ise Axon 7 alın. 1500 altında ZF3 ve P2 arasından seçilebilir. P2 ekran, batarya açısından daha iyi ama kamerası biraz düşük ZF3 ise çok daha iyi bir kamera sunuyor ama ekran, batarya açısından daha kötü.

Akıllı telefon şans işi. Ben 3 yıl Zenfone 5 kullandım. Hala duruyor ve bir sıkıntısı yok. 2 yıl daha gider. Ama babam kendine Zenfone 2 Max aldı. Dokunmatik çalışmıyordu. Garantiye gitti. Değiştirdiler. Meğerse ilk 6 ay içinde parça değisim yetkileri yokmuş. Mahkemeyle uğraşmadık. Şimdi de anakartı yandı. Bu sefer iade taplep ettik bekliyoruz. Şans yani. 2 aynı marka. Bundan sonra Zenfone alır mıyım? Almam. Nedeni ise servis çok yavaş. Zenfone 5 hiç servislik olmadı. Ama Zenfone 2 den sonra anladım ki ASUS servisine işin düşerse bekle anam bekle.

5-6 aydır Zenfone 3 kullanıyorum, 3GB RAM'e sahip olan modelinden. Gayet memnunum gerek şarj gerek kamera gerek performans daha hiç bir sıkıntı yaşamadım. Soruların varsa cevaplayabilirim.

5-6 aydır Zenfone 3 kullanıyorum, 3GB RAM'e sahip olan modelinden. Gayet memnunum gerek şarj gerek kamera gerek performans daha hiç bir sıkıntı yaşamadım. Soruların varsa cevaplayabilirim.
Yardımlarınız için teşekkürler. Bildiğim kadarıyla asus zenfone 3 ün arka kısmı cam. Bunun için koruma varmı yani ekrana takılan kırılmaz cam gibi. Birde telefonda takılma varmı ? ve android sürümü nedir ?

Akıllı telefon şans işi. Ben 3 yıl Zenfone 5 kullandım. Hala duruyor ve bir sıkıntısı yok. 2 yıl daha gider. Ama babam kendine Zenfone 2 Max aldı. Dokunmatik çalışmıyordu. Garantiye gitti. Değiştirdiler. Meğerse ilk 6 ay içinde parça değisim yetkileri yokmuş. Mahkemeyle uğraşmadık. Şimdi de anakartı yandı. Bu sefer iade taplep ettik bekliyoruz. Şans yani. 2 aynı marka. Bundan sonra Zenfone alır mıyım? Almam. Nedeni ise servis çok yavaş. Zenfone 5 hiç servislik olmadı. Ama Zenfone 2 den sonra anladım ki ASUS servisine işin düşerse bekle anam bekle.
Yardımınız için teşekkürler.

Yardımlarınız için teşekkürler. Bildiğim kadarıyla asus zenfone 3 ün arka kısmı cam. Bunun için koruma varmı yani ekrana takılan kırılmaz cam gibi. Birde telefonda takılma varmı ? ve android sürümü nedir ?

Yardımınız için teşekkürler.
Arka cam için koruma yok. Ben plastik kılıf ile kullanıyorum. Telefonda takılmayı ancak güç tasarrufunda bazen yaşıyorum. Siz 4GB versiyonunu alacağınız için sıkıntı olacağını zannetmem. Android 7.0'dayım şuan.

eğer bataryanın iyi olmasını istiyorsan ben asus zenfone 3 max 5.5 kullanıyorum onunda çok farkı yok hatta paran kalır ben vatandan aldım birde kasgo yaptırdım. gayet hoş

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı