Asus Zenfone 3 Şarj Sorunu

DeWitt

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Asus Zenfone 3 (Android Oreo) telefonum var. Android 8'e geçtim geçeli şarj su gibi gidiyor. Android 7'e de dönmeyi beceremedim. Sorunu yaşayanlar varsa nasıl çözdüklerini paylaşabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz ekran buysa durum bu.
Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Ben de bu telefonu Android 8.0'da kullanıyorum. 6 - 7 saat civarı ekran süresi almaktayım.
Eski sürüme dönemedim, asus flash tool ile yüklerken başarılı dedi, sonra telefon yeniden başladı ve bildirim çubuğu bile açılmıyordu, bende format attım. Ayrıca USB kablom kırıldı :(.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190804-224153.jpg
    Screenshot_20190804-224153.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 32
Bahsettiğiniz ekran buysa durum bu.

Eski sürüme dönemedim, asus flash tool ile yüklerken başarılı dedi, sonra telefon yeniden başladı ve bildirim çubuğu bile açılmıyordu, bende format attım. Ayrıca USB kablom kırıldı :(.
Hakikaten şarjınız dayanmıyormuş. Ben zamanında ASUS Flash Tool ile Android 6.0'a dönmüştüm ama bir sorunla karşılaşmamıştım.

Başka bir yöntem vardı, SD karta gereken dosyayı yükleyip SD kart üzerinden recovery modunda yükleme işlemi yapılıyordu ama o yöntemi tam bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı