Asus Zenfone 5 Ekran Sorunu

Merhaba öncelikle. Ayni sorun bende de oldu 2 kere fotmat attim düzelmedi ve aynisi arkadasta oldu. Bir format atti düzeldi gecti ama bende gecmedi. Ben de onun daha hafifi oluyor neden oluyor acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Himm peki bir de şöyle bi durum var, aynisi arkadasta olmus, fotmat atmis düzelmis. Bir daha hiç olmamis. Ama gel gelelim benim bu sorunum düzelmedi. Yükledim bir sey mi tetikliyor acaba?

Dediğim gibi yazılımsal bir hata olsa format atınca düzelirdi. Yazılımsal bir hata değilse onu anca garanti düzeltir.

Merhaba, sorunun aynısı bende olmuştu. Hatta ZenFone5'i ilk servise verenim diyebilirim, ilk defa benim telefonumda görülmüştü donanımsal bir sorun bu. Ben de götürdüm eğer 30 gün geçmediyse telefon değişir, geçtiyse 30 gün arızayı tamir edeler içinizi rahat tutun. İlla ki sorunu çözerler.

İyi günler...

Çok tesekkur ederim ve ben, benim telefonumdan gayet mennum. Hic bir sıkıntısı yok. Bu sikinti da son güncellestirme ile cikti büyük ihtimal ve olmadi garantiye yollarim. Bu fiyata haketmiyor diyen arkdasım sen 700 TL'ye 2 GB RAM, 16 GB hafiza telefon bul, al o zaman. Ve Asus markasi bilgisayarda bir numara. Cevaplarınız icin tesekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı