Asus Zenfone 5 Esenyurt Teknosa'da Stokta Var Mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xxxxxxxburak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Asus Zenfone 5 telefonu almak istiyorum İstanbul Esenyurt'ta oturuyorum. Köy içi Carrefoursa'nın içinde Teknosa var orada mevcut mudur Zenfone 5? cevaplarınızı bekliyorum.

İstanbul /Beylikdüzü Migrox Exxtra/ Yakın mesela bana
Bulunduğu Mağazalardan seçtim orada var mıdır sizce? Peşin olarak fiyat 700 TL mi?

İstanbul /Beylikdüzü Migrox Exxtra/ Yakın mesela bana
Bulunduğu Mağazalardan seçtim orada var mıdır sizce? Peşin olarak fiyat 700 TL mi?

Sitesinde bulunduğu mağazalarda bahsettiğiniz isim varsa tabii ki vardır. Ayrıca fiyatını da sitede görüyorsunuz. Peşin olarak 699 TL.

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum tekrar, internette tavsiyelerle alacağım yarın. Zenfone 5 telefonunu açıkcası sevdim kullanım amacım video - Oyun - intarnette gezinmek. Sizce beni gün boyu idare eder mi?

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum tekrar, internette tavsiyelerle alacağım yarın. Zenfone 5 telefonunu açıkcası sevdim kullanım amacım video - Oyun - intarnette gezinmek. Sizce beni gün boyu idare eder mi?

Kesinlikle idare edecektir. Fiyatına göre çok iyi bir ürün. Almanızı tavsiye ederim.

Peki teşekkür ederim cevaplarınız için. Yarın alıyorum inş aldığıma değer iyi akşamlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı