Çözüldü ASUS ZENFONE 5 half brick

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CANKILAVUZ

Hectopat
Daha fazla  
Rom yüklemeye çalışırken tecrübesiz olduğum için telefon açılırken sürekli yükleniyorda kalıyor. Heralde halfbrick oldu. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl yapacagımı bilmiyorum anlatsan ?
Sorun çözüldü. Telefonu wipe resetten sıfırladım telefon sıfırlandı fakat açıldı.
hocam telefonu lolipopa yükseltiyordum yarsına kadar yükledi sonra bi yarım saat kadar hiç yüklenmedi bende kapattım telefonu yeniden açmaya çalıştığımda asus logosu geliyor ama ilerlemiyor telefonu 1 gün böyle beklettim gene ilerlemiyor factory reset yaptı m recoverden wipe data yaptım yine olmuyor
stock room diye bişey varmış ama nasıl yapılacağının bilmiyorum bi el atsanız?
ASUS ZenFone 5 Lollipop 5 yüklemesi genelde uzun sürer sabırsızlığınıza kurban gitmişsiniz anlaşılan :)

Stock Room'u vereceğim makaleye bakarak rahatlıkla kurabilirsiniz.

Zenfone Kurtarma, Orjinal ROM’a Dönme, Versiyon Düşürme ve Temiz Güncelleme Rehberi | ZenFoneAsus.com

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı