ASUS ZenFone 5 (T00J) hard brick oldu

odabas32

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ZenFone 5 telefonum ASUS logosunda takılı kalıyor ve Recovery, droidboot, download mode ekranlarına hiçbir şekilde giremiyorum. Intel SoC, USB Android, sürücülerini kurdum ve telefonu bilgisayara bağlayıp xFSTK'dan repair yapmaya çalıştım ama bilgisayar telefonu caloverwiev olarak görmüyor ve bu yüzden xFSTK programından işlem yapamıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Hard değil Soft Brick olmuş gibi duruyor. Bilgisayara bağlarken yükleme moduna aldığınızdan emin olun. Vereceğim link güzel bir rehber içeriyor.

Bu rehbere bakarak yapıyordum aslında, bilgisayarın telefonu görmemesi yüzünden takılı kaldım. İzlediğim videolarda sürücüleri kurduktan sonra telefonun ses kısma tuşuna basılı tutarken USB kablosunu bilgisayara bağladıklarında telefonu görüyordu. Aynı işlemleri bende yapıyorum ama bilgisayar hiçbir şekilde görmüyor telefonu.

Hocam bi gelisme var mi telefonunuzda? Ayni sorunu ben de yasiyorum. Telefonumu bilgisayar tanimiyor. Caloverwiev mi neyse o is problem cikariyor. Uygun bi anlatim bulamadim hic bi sitede lakin ugrasmaya devam edecegim. Cozersem buraya yazarim.

Geri
Yukarı