Asus Zenfone 6 ve 5 Hakkındaki Sorularım

WereBear

Kilopat
Daha fazla  
1- Asus Zenfone 6 cebe sığar mı ?
2- Asus Zenfone 6'da Skype vs. olmadan görüntülü konuşma yapabiliyor muyuz ?
3- Şarjı ne kadar dayanıyor ?
4- 6 yerine 5 alsam çok bir şey kaybetmiş olur muyum ? Ne fark eder ?
5- Yurtdışında Zenfone 6 2.0GHz imiş. Türkiye'ye de o model gelir mi ?
6- Asus Zenfone 6'da galiba OTG desteği yokmuş doğru mu ?

1- Sığar ama rahatsız eder.
2- Sanırım rehberden yapılabiliyor.
3- Şarj hakkında net bir şey söylenemz. Kullanımına bağlı.
4- Çok bir şey kaybetmezsin. Tek fark ekran boyutu ve Zenfone 6'nın 13, 5'in 8 mp kameraya sahip olması.
5- Gelmez.
6-OTG desteği var.

1- Sığar ama rahatsız eder.
2- Sanırım rehberden yapılabiliyor.
3- Şarj hakkında net bir şey söylenemz. Kullanımına bağlı.
4- Çok bir şey kaybetmezsin. Tek fark ekran boyutu ve Zenfone 6'nın 13, 5'in 8 mp kameraya sahip olması.
5- Gelmez.
6-OTG desteği var.
Telefon çok güzel Asus Zenfone 6 almak istiyorum ama cebe sığmamasından korkuyorum. Telefonu 3 şey için kullanacağım zaten oyun oynamak, dizi-video izlemek ve internette dolaşmak :D Zaten telefonda temel olarak yapılan şeyler :)

2 gün sonra zaten telefona alışıyosun en dar cepte bile çok az rahatsızlık veriyor. Yani boyu konusunda sığar mı sığmaz mı rahat mı değil mi diye bir şüphe olmasın.

2 gün sonra zaten telefona alışıyosun en dar cepte bile çok az rahatsızlık veriyor. Yani boyu konusunda sığar mı sığmaz mı rahat mı değil mi diye bir şüphe olmasın.
O zaman ablama Zenfone 5 kendime Zenfone 6 bakacağım :) Cevaplarınız için teşekkürler konu kapanabilir.

Bir sorum daha olacak telefona Gamepad tanıtmakta zorlanır mıyım yani Gamepad'i telefonda çalıştırabilmek için uygulamaya ihtiyacım var mı ? Uygulamaya ihtiyaç olmadan yapamaz mıyım ? Birde ben kullanıcı yorumlarını okudum Görüntülü Görüşme yokmuş. Ancak Skype gibi programlar üzerinden yapılabiliyormuş.

Görüntülü görüşme hangi telefonda var zaten? Z2'de de yok. Kimde var ki kullanacaksın? OTG desteği var. OTG kablosu ile bellek takabilirsin. Gamepad denemedim ama genelde çalışır gamepadler de.

Görüntülü görüşme hangi telefonda var zaten? Z2'de de yok. Kimde var ki kullanacaksın? OTG desteği var. OTG kablosu ile bellek takabilirsin. Gamepad denemedim ama genelde çalışır gamepadler de.
Ablam farklı bir şehirde okuyor. Bilgisayarım eski çok yavaş ve kamerası yok bu yüzden görüntülü konuşma yapamıyoruz ondan. Onun telefonunda görüntülü konuşma özelliği var onunla konuşabilmek için sordum yoksa benimde kullanacağım yok.

1- Zenfone 6 cebe sığar fakat rahatsızlık verebilir. Bence Zenfone 5 alın.
2- Bildiğim kadarıyla cihazdan 3G ile görüşme yapılamıyor.
3- Şarjı kullanımınıza göre değişiyor. Arkadaşım kullanıyor 1 günü çıkardığını söylüyor. Her gece yatarken şarja takıyormuş.
4- İki cihazında özellikleri aynı. Bir şey kaybetmezsiniz. Dediğim gibi bence Zenfone 5 alın.
5- Yurt dışında 2 Ghz olduğunu yeni öğrendim. %99 Gelmez.
6- Cihazın OTG desteği yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı