Asus Zenfone 6 vs Samsung Galaxy S4

Zenfone 5'i bilemem ama 6'yı her şekilde övebilir, önerebilirim. Ben ikisi arasında kalsam Zenfone 6 alırdım ve zaten aldım da. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen öyle Erhan Demir forumlarda baya öve öve aldırdım arkadaşıma oyunlarda vasat bi telefon ama arayüzde internet vs. kasma görmedim güzel telefon ama oyunlarda işlemcinin uyumluluğu giderilmemiş.

Baturalp Özten elindeki telefon zenfone 6 olduğu için böyle diyorsun :) Her ikisini de belirli süre kullanırsan anlarsın farkı.

Aynen öyle Erhan Demir forumlarda baya öve öve aldırdım arkadaşıma oyunlarda vasat bi telefon ama arayüzde internet vs. kasma görmedim güzel telefon ama oyunlarda işlemcinin uyumluluğu giderilmemiş.

Baturalp Özten elindeki telefon zenfone 6 olduğu için böyle diyorsun :) Her ikisini de belirli süre kullanırsan anlarsın farkı.
Yorumu düzgün okusaydın anlardın 5'i bilemem ama 6'yı her şekilde öneririm demiştim :)
5 beni ilgilendirmez, ben 6'yı sordum.
Yada 800 TL civarlarında telefon da önerebilirsiniz.
Kullanım amaçları:
Oyun
İnternet
Video
Müzik

s4'le kıyaslanacak bir telefon deyildir.Burda ki zenfone yorumlarını okutarak arkadaşıma zorla zenfone 5 aldırdım ve hayal kırıklığına telefon süper tam f/p telefonu vs. dediler telefon ara yüzünde çok iyi kasmayan telefon ama iş oyuna gelince vasat asphalt 8 yükledim en yüksek ayarlarda ufak aralılarla takılmalar mevcuttu telefona bir kaç tane daha oyun yükledim 3d sniper,subway bu oyunları da oynadım ve tek kelime ile vasat ötesiydi özellikle subwaydaki performansı berbat arkadaşım kasmadını söylüyor bu onun ilk telefonu bende g2 var benim telefonumu verince anlıyor kendi telefondaki oyunların kastığını ama dediklerim zenfone 5 için geçerli aynı işlemciyi zenfone 6 da kullanıyor diye biliyorum.Şunuda söylim zenfone 5 in pili en başarısız pil tabikide zenfone 6 böyle deyildir.Uzun lafın kısası s4 le kıyaslancak telefon deyildir zaten senin S4 alcak paran varsa hemen ordan G2 saralım sana :D
G2 1200 TL. Konuyu okuyunuz.

İlk sayfada yazılanlar istinaden söyledim onu :)
800 tl cıvarında daha iyi telefon var mı bilmiyorum olduğunu sanmıyorum ama.
Oyun olarak modern combat 4 asphlat 8 ve birçok küçük oyunu oynadım hiçbir kasma yaşamadım.
Müzik sesi kalitesi kulaklığı beni tatmin etti çok iyi değil ama çok kötü de değil.
İnternet erişimi gayet yeterli bir düzeyde keza video izlemek de 6 inç de çok keyifli. Ama şunu söylemekte fayda var intel işlemci olduğu için gta serisi ile uyumsuz bence güncelleme ile düzeltilir. Sormak istediğiniz başka bir şey varsa cevaplayabilirim.:)

İlk sayfada yazılanlar istinaden söyledim onu :)
800 tl cıvarında daha iyi telefon var mı bilmiyorum olduğunu sanmıyorum ama.
Oyun olarak modern combat 4 asphlat 8 ve birçok küçük oyunu oynadım hiçbir kasma yaşamadım.
Müzik sesi kalitesi kulaklığı beni tatmin etti çok iyi değil ama çok kötü de değil.
İnternet erişimi gayet yeterli bir düzeyde keza video izlemek de 6 inç de çok keyifli. Ama şunu söylemekte fayda var intel işlemci olduğu için gta serisi ile uyumsuz bence güncelleme ile düzeltilir. Sormak istediğiniz başka bir şey varsa cevaplayabilirim.:)
Kameradan memnun musunuz? Ön kamerayı söylemiyorum, arka kamerayı. Zaten kendi fotoğrafımı pek çekmem.
İnternet performansı nasıl?

Son sözüm şu olur Zenfone 6 alıp S4 gibi bir telefon bekleme, Zenfone 6'yı almaya kararlısın yorumlardan anlaşılacağı gibi.En yakın zamanda oyun testlerini görmek istiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı