ASUS zephyrus G14 stok sorunu!

OknSva

Centipat
Öncelikle herkese iyi bayramlar :)

yaklaşık 1 aydır hem şık tasarımlı, hem hafif, hem 4 sene sonra bıle medıum ayarda AAA oyun oynayabilmeyi umduğum, hem de işlemci olarak beni uzun seneler götürmesini istediğim bir notebook arıyordum.

Biliyorum çok şey istedim ondanda olsun, bundan da olsun derken önce ROG serisinde karar kıldım ama bir şeyler eksikti, sonra MSI cazip geldi tasarım ve fiyat yüksekti derken, erken siparişten 15 bin TL civarında olduğunu öğrendiğim ancak şu an stoklarda hiç olmayan Zephyrus G14 modelinde karar kıldım, parası neyse alacaktım ama paranla bile alamadığını gördüm :)

İlk sorum bu ürün tekrar ne zaman satışa çıkar bir fikri ya da bilgisi olan var mı?
İkinci sorum bu ürünün satışa tekrar çıktığındaki tahmini fiyatı ne olur?

Bunlar haricinde tam bu şekilde tasarım, incelik, hafiflik ve oyun performansı olarak benı en az 4 sene goturebilecek şık bir laptop varsa tavsiye alabilirim :)

Son 1 ayda o kadar cok modele baktım kı dun yeni bir model gördüm oda şu: Lenovo Yoga S15 yalnız i9 işlemci 20 binden baslıyor asla cıkamam oraya, aynısının AMD 7. seri cıkan versıyonu olacak 14 Inc onda da ekran kartı 4 sene götürmez. :(

Öncelikle herkese iyi bayramlar :)

Size de çok teşekkürler.
Eminim araştırmanızı yapmışsınızdır ama bende 2016'da dolar 4TL iken bir Gaming LAPTOP aldım ama maalesef ısınmadan muzdarip kaldım. Laptoplarda gayet normal ama afaki değerlere çıkıyor. Sizin tercihiniz olmakla birliklte ben Toplama sistem öneriyorum :D

Size de çok teşekkürler.
Eminim araştırmanızı yapmışsınızdır ama bende 2016'da dolar 4TL iken bir Gaming LAPTOP aldım ama maalesef ısınmadan muzdarip kaldım. Laptoplarda gayet normal ama afaki değerlere çıkıyor. Sizin tercihiniz olmakla birliklte ben Toplama sistem öneriyorum :D

Masaustu işim için ideal değil, çizim vb. yapmıyorum ama işim oyun sektörü ile alakalı , elimdeki makinede iyi olsun istiyorum. Öte yandan bahçeye veya seyahate gittiğimde masaustumu yanımda tasıyamayağım için benim için tercih dışı kalıyor. Bu arada ısınma sorunundan haberdarım , aslında bu yuzden butcemi çok yukselttım yoksa 9 bın tl yede ıyı makineler var ama bana uzun vadede sorun yapmasın istiyorum. 1 kere alalım cok para verelım ama uzun gıtsın 4 sene sonra bıle ıyıkı dedırtsın ıstıyoruz :)

Kişinin kendi tercihi benim yaptığım sadece bir tavsiyemsitrak bir şeydi :D.

Umarım en yakın zamanda laptopunuzu alırsınız.

Hayırlı bayramlar :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı