ASUS zephyrus G14 stoklara ne zaman gelir?

sedatkimki

Decapat
Merhaba bu yaz bir laptop almayı düşünüyorum hem ince hem de şık ve sağlam tasarımı dikkatimi çektiği için bu laptopun R5 4600H'lı versiyonun Türkiye'ye gelmesini bekliyorum. Yurtdışında birkaç sitede gördüğüm bu modeller genelde ön siparişte, daha önce RTX2060'lı modelin Türkiye'de 15K gibi fiyatlardan stoklara girdiğini gördüm fakat hemen tükendi. Sizce bu laptop Türkiye'de ne zaman stoklara gelecektir ve yurtdışında 1000 dolar civarı olan laptop Türkiye'ye gelirse fiyatı nasıl olacaktır? Herhangi bir bilginiz var mı? Bilgilendirirseniz teşekkürler.
Ek olarak ince ve kasası sağlam taşınabilir bu modele benzer laptop önerilerinizi alabilirim. Bütçem 7000- 8000 TL arası.

yurtdışında 1000 dolara satılan macbook airin 8bin tl civarında satıldığını görebiliyoruz kıyaslarsak 8-9 bin tl arasında gelmeli diye düşünüyorum r5 4600h gtx1650 li model için geçerli bu dediğim
Ben genellikle bu kur hesaplarında 10 ile çarpıyorum fiyat aşağı yukarı tutuyor.1450 dolardı 2060 lı zephyrus.Yani bence o zephyrus modeli 10-11 bin arasında gelecektir.Tabii büyük bir kampanya yapmazlar ise.

Bende parayı topladım, gelince almayı düşünüyorum. Ancak G14 modelinde panelde ghosting, G15'de ise sıcaklık sıkıntısı varmış. Bu konuda bilgisi olan var mı?

G14:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G15:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı