ASUS'un TUF ekran kartları nasıldır?

Asus bu konuda iyi işler yapan firmadır. Soğutmasının kötü olmasının bir kaç sebebi vardır. İlk olarak kullanıcı bilgisayarının hava sirkülasyonu diyebilirim. En önemlisi de bu. Bir kaç arkadaşın bilgisizce suçu hemen ekran kartına atmasına takılmayın.

Modelden modeline değişiyor. Kasanın hava sirkülasyonu iyi ise bir sıkıntı çıkartmaz çoğu kart. Forumda çokça ısınıyor almayın denilen RX570 Armor bile iyi bir hava sirkülasyonunda bir sıkıntı olmadan kullanan arkadaşlar var.

TUF Asus'un orta segment ürünüdür. Fiyata oynadığı turbo modeli gibi ısınan bi kart değil. Strix' in bir alt segmentidir.
TUF kartlar gayet güzel kartlardır, almak gibi bi fikrin varsa alabilirsin.
İnternette de test videoları vardır oralardan da ısı değerlerine bakabilirsin.
Mesela şöyle düşün anakartlar da Prime, TUF, Strix modelleri var, sırasıyla düşük bütçe orta bütçe üst bütçeye yönelik bu da aynı hemen hemen.

İçinde ASUS TUF RTX2060 6GB 192 Bit ekran kartı bulunan bir bilgisayar alacaktım. Forumda konu açmıştım hiç o işe bulaşma dediler ekran kartı için. İçimi bir korku sardı. Ne diyorsunuz?
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Almak istediğim bilgisayar: ITOPYA

İçinde ASUS TUF RTX2060 6 GB 192 Bit ekran kartı bulunan bir bilgisayar alacaktım. Forumda konu açmıştım hiç o işe bulaşma dediler ekran kartı için. İçimi bir korku sardı. Ne diyorsunuz?
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Almak istediğim bilgisayar: ITOPYA

Bende şu an ASUS TUF GTX 1660 Super var. 70 dereceyi geçmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı