ASYS M4N68T-M-V2 sisteme ekran kartı ve işlemci tavsiyesi

Saldiray00

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, arkadaşımın bir sistemi var. Kötü bir sistem, baya da eski, bunu yükseltmek istiyoruz. Ama muazzam derece bir sisteme lüzum yok, sadece günümüz oyunlarını orta seviye de oynamak istiyor ya da düşük ayarlar da. Bütçesi de çok yok, resimler de sistem özelliklerini gösterdim. Acaba rica etsek, bizim için ekran kartı ve işlemci tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Şimdiden yardımcı olanlar teşekkür ederiz.

Ram.png
Anakart.png
Ekran kartı.png
İşlemci.png

Yardım edebilecek hiç kimse yok mu? :(

Son düzenleme:
Öncelikle herkese merhaba, arkadaşımın bir sistemi var. Kötü bir sistem, baya da eski, bunu yükseltmek istiyoruz. Ama muazzam derece bir sisteme lüzum yok, sadece günümüz oyunlarını orta seviye de oynamak istiyor ya da düşük ayarlar da. Bütçesi de çok yok, resimler de sistem özelliklerini gösterdim. Acaba rica etsek, bizim için ekran kartı ve işlemci tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Şimdiden yardımcı olanlar teşekkür ederiz.

Eki Görüntüle 597332Eki Görüntüle 597333Eki Görüntüle 597334Eki Görüntüle 597335
Yardım edebilecek hiç kimse yok mu? :(
İşlemcini AMD Phenom II x4 955 yapabilirsin. Ekran kartını ise Nvidia gt 740'a yükseltebilirsin. Ramin 8gb olursa low ayarlarda 20-30 FPSde CoD warzone oynayabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı