Ataberk Doğan-Ecoboost V4 R5 5600 darboğaz veya ısınma yapar mı?

atkann

Zeptopat
Daha fazla  
Bugün İtopya'dan Ataberk Doğan-Ecoboost V4 isimli sistemi sipariş ettim. Ekran kartı AMD Ryzen 5 5500 idi, ben onu Ryzen 5 5600'e yükselttim. Şimdi merak ettiğim, sıvı soğutucuya ihtiyaç duyar mıyım? Darboğaz yapar mı? Isınır mı?

Bugün İtopya'dan Ataberk Doğan-Ecoboost V4 isimli sistemi sipariş ettim. Ekran kartı AMD Ryzen 5 5500 idi, ben onu Ryzen 5 5600'e yükselttim. Şimdi merak ettiğim, sıvı soğutucuya ihtiyaç duyar mıyım? Darboğaz yapar mı? Isınır mı?
Hocam o fiyata o sistem alınmaz. Çok daha uyguna daha iyisi var. İptal edebiliyorsanız edin.

Bütçeniz nedir hocam?
Daha uyguna daha iyisi var. Görseldeki gibi yapın özelleştirmeleri. İtopya'daki çoğu parça kalitesiz zaten ve fiyatı daha fazla.

1713795539488.png

Soğutma için bu gayet iyidir fiyatına göre. İleride AM5 geçerseniz Ryzen 5 7500F bile soğutur.

Toplamda 23k yapıyor ve itopya'dakinden daha kaliteli parçalar ve daha iyi parçalar var.

Hocam o fiyata o sistem alınmaz. Çok daha uyguna daha iyisi var. İptal edebiliyorsanız edin.

Bütçeniz nedir hocam?
Daha uyguna daha iyisi var. Görseldeki gibi yapın özelleştirmeleri. İtopya'daki çoğu parça kalitesiz zaten ve fiyatı daha fazla.

Eki Görüntüle 2175676

Soğutma için bu gayet iyidir fiyatına göre. İleride AM5 geçerseniz Ryzen 5 7500F bile soğutur.

Toplamda 23K yapıyor ve İtopya'dakinden daha kaliteli parçalar ve daha iyi parçalar var.

Hocam bütçem 25k ama iade etmem zor. Ailem hediye olarak aldı şimdi iade etmek istesem kızabilirler. Sizce benim sipariş ettiğim sistemde bir ısınma sorunu yaşanırmı? Çünkü aldığımda soğutucu yok kasa galiba soğutuyor.

Hocam bütçem 25k ama iade etmem zor. Ailem hediye olarak aldı şimdi iade etmek istesem kızabilirler. Sizce benim sipariş ettiğim sistemde bir ısınma sorunu yaşanırmı? Çünkü aldığımda soğutucu yok kasa galiba soğutuyor.
Hocam geldiğinde değilde sipariş gelmeden iade edebiliyorsunuz galiba ama hediye olduğu için bir şey diyemeyeceğim. Isınma sorunu işlemci için olur bir tek. Hafif bir undervolt ile çözersiniz gibi.

Hocam geldiğinde değil de sipariş gelmeden iade edebiliyorsunuz galiba ama hediye olduğu için bir şey diyemeyeceğim. Isınma sorunu işlemci için olur bir tek. Hafif bir undervolt ile çözersiniz gibi.

Hocam peki undervolt yapmazsam bir sıkıntı yaşayabilir miyim işlemci için?

Yeni konular

Geri
Yukarı