ATABERKDOGAN-ECOBOOST RTX 4060 alınır mı?

ByHaX

Centipat
Daha fazla  

Bu bilgisayarı almalı mıyım? Perfoman sorunu yaşar mıyım?

İşlemciyi 5600e yükseltip alırsan ilerisi için daha iyi olur, bence güzel bir sistem bende böyle bir F/P masaüstü sistem alacağım inşaallah

Bu bilgisayarı almalı mıyım? Performans sorunu yaşar mıyım?

Darbogaz yapmaz ama 5 5600 ile daha hos olur bütçem yok dersen ekleme ama sana tavsıyem 500GB yetmez pişman olmamak ıcın 1TB al.

Alınmaz gereksiz pahalı. Attığımı alın işlemciyi R5 5600 yapın RAM'i de -4₺ fark ile XPG yapın. Ya da diyorsanız ki ben sadece çok oyunculu oyunlar oynuyorum(CS, Valorant, Apex vb.) o zaman gaming.gen.tr sistemini alabilirsiniz evet ekran karşı biraz düşük olacak ama işlemciniz yüksek olacağı için o tür oyunlarda daha çok performans gösterir ayrıca DDR5 olduğu için daha uzun ömürlü olur.

Bu fiyata kötü hocam. Gaming Gen'de alternatifleri vardı.

Acaba link atabilir misiniz öneriniz varsa?

Alınmaz gereksiz pahalı. Attığımı alın işlemciyi R5 5600 yapın RAM'i de -4₺ fark ile XPG yapın. Ya da diyorsanız ki ben sadece çok oyunculu oyunlar oynuyorum(CS, Valorant, Apex vb.) o zaman gaming.gen.tr sistemini alabilirsiniz evet ekran karşı biraz düşük olacak ama işlemciniz yüksek olacağı için o tür oyunlarda daha çok performans gösterir ayrıca DDR5 olduğu için daha uzun ömürlü olur.

Çoğunlukla toplu oyunculu oyunlar oynayacağım Dead By Daylight,Valorant,Fivem,CS2 ve benzeri oyunlar.

Acaba link atabilir misiniz öneriniz varsa?

Çoğunlukla toplu oyunculu oyunlar oynayacağım Dead By Daylight,Valorant,Fivem,CS2 ve benzeri oyunlar.
O zaman r5 7500f+RX 6650'li sistemi alabilirsiniz. Ya da biraz daha çıkarım diyorsanız bunu.

Geri
Yukarı