Atalanta 3 - 0 Juventus

NoName472

Hectopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar şu an acayip üzgün ve sinirliyim. Deli gibi taraftarı olduğum bir takım daha çeyrek finalde, İtalya Liginde, Ligde 17. olan Empoli'nin bile yenebildiği bir takımı, namağlup bir Juventus nasıl yenemez? Aklım almıyor. Hele o 86. dakikadaki hata bitirdi beni. 37. dakikada yedik, sıkıntı yok, 39. dakikada yedik, artık yemeyelim. Hoooop, 86. dakika, artık maç dönmez 3-0! Arkadaşım 10 şuttan nasıl 1 isabetli şut çıkıyor? Takımın kadrosu da öyle az buz değil yani: Ronaldo, Dybala, Khedira, Matuidi, Chellini, Pjanic, Costa... Sizin bu konuda görüşleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok beğenmeme rağmen Cancelo'nun ilk golde ki hatası ve skoru belirleyen son golde ki De Sciglio'nun hataları maça damga vurdu ama daha önemlisi takımları isimlere göre değerlendirmemek lazım. Her maçın kendi içinde bir hikayesi vardır. Atalanta neyi iyi yapması gerektiğini bilerek oynamış ve kazanmış.

Bu skorun geleceği Lazio maçından belliydi pek şaşırmadım. Ronaldo umarım şu son 2 maçtır performansından daha iyi performans göstersin de 117 Milyon Euro'nun hakkını versin.

O değilde neden Fiorentina 7 - 1 Roma maçı ile ilgili konu açılmadı ona şaşırdım.

Hızlı koşan atın dışkısı seyrek düşermiş. Juventus son zamanlarda hatalı top oynuyor ve Ronaldo biraz formsuz. Real Madrid'de ki oynayışından çok uzakta. Açıkcası Dybala, D.Costa ve Pjanic üst düzey top oynayamıyor.

Juventus bu şekilde oynamaya devam ederse Roma ile aynı kaderi paylaşacaktır.

Dip Not: Fiorentina hiç acımadı ne bulduysa attı. Maç 10 dakika daha uzasa 10 - 1 bile bitebilirdi o maç :)

Bugün oynanan Parma maçını izledikten sonra Juventus'un bu sezon özellikle Şampiyonlar liginde işi çok zor bunu belirtmeliyim. Çok rahat kazanabilecekleri maçı 3-3 berabere tamamladılar. Bonucci ve Chiellini ikilisinin sakatlığından sonra apar topar eski futbolcuları Caceres'i kiraladılar. Bu Carares 2 3 sene önce Trabzon'a kadar gelip geri döndü. Büyük sakatlıklar yaşadı kariyerinde ama çokta kabiliyetlidir özellikle adam markajında. Neyse konumuz Juventus'un zaafları. Chiellini'in sakatlığı ciddi değil yakında çalışmalara başlar ama Bonucci için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Savunma hataları bugün yine bir galibiyetten etti Juve'yi. Bu arada Kucka 1 asistle oynadı ve sezon başında GS için Gervinho isimleri yazılıyordu bu saatten sonra iş yapmaz diyordum söylediklerimi geri alıyorum hala iş varmış :)

Son düzenleme:
Bugün oynanan Parma maçını izledikten sonra Juventus'un bu sezon özellikle Şampiyonlar liginde işi çok zor bunu belirtmeliyim. Çok rahat kazanabilecekleri maçı 3-3 berabere tamamladılar.
Zaten ona da ayrı bir şaşırdım. Juventus şu an şu sezonun en kötü, en garip anlarını yaşıyor. Nasıl Lazio'yu zar zor yenip Atalanta'ya yenildilerse, Parma'yla berabere kalıp Sassuolo'ya yenilmezler umarım. Ha bir de şampiyonlar ligi vardı değil mi ya? Tüh, Atledico Madrid maçı da var. Goodbye Juventus🥺...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı