Atatürk AÖF harç son ödeme tarihi ne zamandır?

mehmet ercan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Ben YKS 2. tercihler ile ata AÖF kazandım sonuçlar geçen ayın 25. de açıklandı kayıt yaptım.
Ve harç ücreti son günü burada geçmiş yazıyor bunun son ödeme tarihi ne zamandır. İnternetten baktığım zaman ise 1 Ekim son yazıyordu. Şu an hala ödeme yapabiliyorum siteden ama maaşlar yatmadı. Ne zamana kadar ödeyebilirim bilen var mı?

1696161077314.png

Son düzenleyen: Moderatör:
29 eylülde bitiyor hocam, obs üzerinden kontrol edin kaydın iptal edilmiş mi diye ya da ödeme imkanı veriyor mu diye.

Hocam birşey danışmak istiyorum bu açık öğretimden hiçbirşey anlamıyorum anadolu ve atatürk gibi. Herhangi bir bölümün açık öğretimini mi okuyorsunuz yoksa genel dersler mi alıyorsunuz mezun olduğunuzda ne diploması alıyorsunuz. Tercihi nasıl yapıyorsunuz yks kılavuzunda ben göremedim yök atlasdada hiçbir bilgi yok.

Hocam birşey danışmak istiyorum bu açık öğretimden hiçbirşey anlamıyorum herhangi bir bölümün açık öğretimini mi okuyorsunuz yoksa genel dersler mi alıyorsunuz mezun olduğunuzda ne diploması alıyorsunuz vs vs.
Açık okunabilen herhangi bir bölümü önlisans veya lisans olarak açıktan okuyoruz hocam, normal üniversite gibi dersler oluyor fakat yüzyüze ders anlatımı yerine videolu anlatımlar - pdf kitaplar - pdf kitap özetleri - pdf çıkmış sorular gibi kaynakları paylaşıyor üniversite onlar üzerinden çalışıyoruz.
Sınav dönemin de ise YKS'ye girer gibi kitapçık ve kodlama kağıdıyla giriyoruz.
Verilen diploma herhangi bir üniversite de aldığın Lisans diplomasından farksız sanırım sadece açıköğretim detayı mevcut oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı