Aternos 7/24 sunucu açık tutma nasıl yapılır?

Zencikral

Picopat
Arkadaşlar 7/24 açık tutmak istiyorum. Arkadaşlarımla oynuyorum. Nasıl yaparım? Cevaplar için şimdiden teşekkürler. Sürüm:1.20.4

Tam emin değilim ama benim bir arkadaşım yapıyordu bir plugin ile beraber afk oyuncu bırakıyordu sunucuya ve 7/24 açık oluyordu bu konu ile ilgili biraz araştırma yapmalısın.

benim bildiğim artık aternos belli bi süre sonra oyunda olsan bile serveri kapatıyo iyi niyeti suistimal etmesinler diye

Hayır. Böyle bir şey olduğunu sanmıyorum.
arkadaşım 7/24 açık kalsın diye bot koymuştu bi süre sonra kapandı kendi kendine aternos server uzun süre açık kalınca oynayanlar olsa bile serveri kapatıyo tekrar giriş yapman gerekiyo

Tam emin değilim ama benim bir arkadaşım yapıyordu bir plugin ile beraber AFK oyuncu bırakıyordu sunucuya ve 7/24 açık oluyordu bu konu ile ilgili biraz araştırma yapmalısın.

Araştırdım zaten hiçbir yerde adamakıllı bir şey bulamadım bir tane buldum bozuk çıktı arkadaşınız ile iletişime geçip nasıl yaptığını sorabilir misiniz rica etsem.

Arkadaşım 7/24 açık kalsın diye bot koymuştu bir süre sonra kapandı kendi kendine Aternos server uzun süre açık kalınca oynayanlar olsa bile serveri kapatıyor tekrar giriş yapman gerekiyor.

Olsun 7,8 saat açık kalması bile mükemmel olur.

Geri
Yukarı