Aternos modlu server açma

Arkadaşlar ile MC oynamak istiyoruz. Normal sıkar diye modlu açıcağız ama mod kurmayı bilmiyoruz. Athernos'tan modu seçtim. Şimdi biz de mi modu indireceğiz? Ve oyuna hangi sürüm ile gireceğiz? Mod technic tekkit Lite. Teşekkürler.

Mod işini tam bilmem ama şu an sv açmak için beni 200 dk bekletiyor o yüzden kendim server açıyorum.

1.4.7 adli surumu bir kere acip kapat. Ardindan 6.6.2.534 numarali Forge'u kur. Paylastigim tum dosyalari .minecraft'a at. Bu sekilde acmayi deneyebilirsin. Technic, FTB gibi indirdigi paketi Minecraft Launcher ile acmiyor. Bu yuzden sorun yasarsan nasil cozersin bir fikrim yok. Crack gibi yollar sana kalmis.

1.4.7 adli surumu bir kere acip kapat. Ardindan 6.6.2.534 numarali Forge'u kur. Paylastigim tum dosyalari. Minecraft'a at. Bu sekilde acmayi deneyebilirsin. Technic, ftb gibi indirdigi paketi Minecraft Launcher ile acmiyor. Bu yuzden sorun yasarsan nasıl cozersin bir fikrim yok. Crack gibi yollar sana kalmis.

Hocam şu anlık böyle olduğunu söylüyor kuzenim. Bu yazıyormuş onun 1.4.7 forgesinde indirmeye yine de gerek var mı?
Neyse hocam modu saldık vanilla açacağız emekleriniz için teşekkür ederiz. Konu kilitlenebilir.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısıqwe.PNG
    Ekran Alıntısıqwe.PNG
    11,5 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:

Geri
Yukarı