Aternos modpack kurunca "bu bağlantı uzaktaki bir bilgisayar tarafından kapatıldı" hatası

DayıDayıHee

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşımla 1.16.5 sürümünde modpack kurmak istiyoruz, sunucuya ve bilgisayara kurma konusunda bir sıkıntı yok. Sıkıntı modu her yere kurduktan sonra sunucuyu açıyoruz ancak sunucuya girmeye çalıştığımızda "bu bağlantı uzaktaki bir bilgisayar tarafından kapatıldı" gibi bir metin çıkıyor karşımıza ve sunucuya giriş yapamıyoruz. Bunun çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi?

Arkadaşımla 1.16.5 sürümünde modpack kurmak istiyoruz, sunucuya ve bilgisayara kurma konusunda bir sıkıntı yok. Sıkıntı modu her yere kurduktan sonra sunucuyu açıyoruz ancak sunucuya girmeye çalıştığımızda "bu bağlantı uzaktaki bir bilgisayar tarafından kapatıldı" gibi bir metin çıkıyor karşımıza ve sunucuya giriş yapamıyoruz. Bunun çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi?

Aternos kokusu aldım Aternos 2 3 modu bile zor kaldırıyor sunucu kurduğunuz modları kaldiramayinca oyundan atiyor direkt lagli veya kasarak oynamak yerine size direkt oynatmiyor paraya kıyıp güzel bir firmadan güzel sunucu alacaksınız veya lagli şekilde oynamaya calisacaksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı