Çözüldü Aternos sunucusu silinmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Liary

Decapat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Hiçbir şey yapmadığım halde tahmini en son 4-5 ay önce giriş yapmıştım. Bundan daha da fazla giriş yapmadığım sunucularım oldu fakat hiçbiri kapanmadı. Ve bu bahsettiğim sunucu bana eski sevgilimden kalan son hatıraydı. Yaklaşık 1 yıl boyunca o sunucuda oynamıştık ve sanırsam e-posta da bağlamamıştım. Nasıl geri getireceğim herhangi bir fikri olan var mı? Gerçekten o kadar moralim bozuldu ki.

Çözüm
Yok maalesef, kafalarına göre siliyorlar artık uzun süre girilmeyince. Yedek almadıysanız gitti.

Yedek hakkında: "When your server gets deleted due to inactivity, backups stored in Google Drive won't be touched and they will stay unless you delete them manually / on your own e.g. in Google settings."

Bu da mailin bir kısmı: "Depolama alanı korumak ve depolama sistemimizin servisimizi bırakan kullanıcıların verisiyle aşırı yüklenmesini engellemek için, uzun süredir kullanılmamış sunucuları silmek zorundayız. Bu işlem hakkında şu linkten daha fazla öğrenebilirsiniz: https://support.aternos.org/hc/articles/360030845111"

Şöyle de bir mail atıyorlar genelde. Benim de sunucum vardı, artık yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı