Aternos sunucusuna girenler java hatası alıyor

BabYoda

Decapat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba,
Bir Minecraft sunucum var Aternos'dan kurdum. 2 arkadaşımda sunucuya giremiyor aşağıdaki hatayı alıyorlar. Sunucu 1.16.5 sürümünde ve yazılımı ise mohist. İçerisinde 11 mod kurulu. Crack kullanıyorlar ama Aternos'ta Online mod kapalı yani bundan dolayı değil. Kişi sınırı yok ve ben girebiliyorum yardımcı olursanız sevinirim. Tekrar yardımcı olan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Sorularınızı cevaplıyor olacağım iyi günler :)

Dosya Ekleri

• IMG_5438.png
    IMG_5438.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 107
Hepimiz aynı Java sürümünü kullanıyoruz en günceli değil çünkü en günceli yanlış hatırlamıyorsam 1.17 içindi fakat aynı sürümü kullanmamıza rağmen ben girebiliyorum onlar giremiyor.

Öncelikle herkese merhaba,
Bir Minecraft sunucum var Aternos'dan kurdum. 2 arkadaşımda sunucuya giremiyor aşağıdaki hatayı alıyorlar. Sunucu 1.16.5 sürümünde ve yazılımı ise mohist. İçerisinde 11 mod kurulu. Crack kullanıyorlar ama Aternos'ta Online mod kapalı yani bundan dolayı değil. Kişi sınırı yok ve ben girebiliyorum yardımcı olursanız sevinirim. Tekrar yardımcı olan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Sorularınızı cevaplıyor olacağım iyi günler :)

Sorun modlarla alakalı gibi modsuz deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı