Çözüldü Aternos sunucusunda shader modu nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lahmacunseviyom

Picopat
Daha fazla  
Aternos sunucumda shader ile birlikte oynamak istiyorum, sürüm 1.20.6 ve yazılım fabric shader için sürüme uyumlu olan bir mod falan var mıdır? Ya da başka bir şekilde shader kurabilir miyim?

Çözüm
Sunucuya shader modu kurmanıza gerek yok. Shader modu gibi görüntü modları oyuncu taraflıdır.
Fabric shader modu olarak Iris veya Oculus modlarına bakabilirsiniz.
Sunucuya shader modu kurmanıza gerek yok. Shader modu gibi görüntü modları oyuncu taraflıdır.
Fabric shader modu olarak ıris veya Oculus modlarına bakabilirsiniz.

O modlara baktım fakat 1.20.6 sürümü yoktu, ondan indiremedim.

düzenliyorum iris installerda 1.20.6 sürümü varmış oradan indirip yaptım sağolun hocam yardımın için

O modlara baktım fakat 1.20.6 sürümü yoktu, ondan indiremedim.

Düzenliyorum iris installerda 1.20.6 sürümü varmış oradan indirip yaptım sağ olun hocam yardımın için.

Hocam direkt Launcher üzerinden kurabilmeniz lazım neden mod olarak kurmak istiyorsunuz anlamadım?

Modsuz shader kurulabileceğini sanmıyorum. Yapabileceğiniz tek şey modun 1.20.6 sürümünü beklemek gibi. Başka modlar kullanıyorsanız bence daha eski bir sürümde oynayın. Çok az mod var çünkü 1.20.6'da. Kısa süre içerisinde de gelmez.

OptiFine kurup shaders klasörüne atarak.
OptiFine bir mod değildir, Minecraft sürümüdür.
1716039925852.png

Optifine bir mod. Kendi sitesinde yazıyor.
Üstelik Fabric'te Optifine yok.
Optifabric diye bir mod var fakat Optifine ekibi ile alakası yok.

Geri
Yukarı