Çözüldü Aternos'da "joined the game" ve "exit the Game"i nasıl değiştirebilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muuzy

Decapat
Daha fazla  
Ben arkadaşlarımla güzel bir Aternos server'ı kurmuştum ama server'da "joined the game" ve "exit the game" değiştiremiyorum. Bazıları script adlı pluginden script ekleyip yapın oluyor demiş ama günlükte script adlı eklenti çalışamaz diyor. Ne yapmam gerek bilen var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sürümler kısmından 'Paper/Bukkit' seçin. Sonra eklentiler kısmından 'CustomJoinMessages' pluginini indirin. Sonra 'Dosyalar > Plugins > CustomJoinMessages > Config.yml'ye girin. Oradan ingilizceniz varsa türkçeye çevirip kullanabilirsiniz.
Sürümler kısmından 'Paper/Bukkit' seçin. Sonra eklentiler kısmından 'CustomJoinMessages' pluginini indirin. Sonra 'Dosyalar > Plugins > CustomJoinMessages > Config.yml'ye girin. Oradan ingilizceniz varsa türkçeye çevirip kullanabilirsiniz.

Çözüm
Sürümler kısmından 'Paper/Bukkit' seçin. Sonra eklentiler kısmından 'customjoinmessages' pluginini indirin. Sonra 'dosyalar > plugins > customjoinmessages > Config. Yml'ye girin. Oradan ingilizceniz varsa Türkçeye çevirip kullanabilirsiniz.

Sunucu tamamen kurulu sadece bu şey sıkıntı.
Sürümler kısmından 'Paper/Bukkit' seçin. Sonra eklentiler kısmından 'customjoinmessages' pluginini indirin. Sonra 'dosyalar > plugins > customjoinmessages > Config. Yml'ye girin. Oradan ingilizceniz varsa Türkçeye çevirip kullanabilirsiniz.

Deniyorum hocam.
Teşekkürler hocam konu çözülmüştür.

Dosya Ekleri

• F.PNG
    F.PNG
    470,8 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleme:

Geri
Yukarı