Aternos'ta dosyadan plugin nasıl yüklenir?

omwr.ptx

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1660 Super
16 GB Ram
Intel Core i5-4460
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Aternos için internetten plugin dosyası indirdim. Full Türkçe o yüzden onu dosya ile atmam gerek. Peki bunu nasıl yapabilirim? Bilen var mı?

Aternos'a girin dosyalar bolumune gidin pluginse girin sag ustteki mavi dosya veya klasor butonuna tiklayin yuklemek istediginiz dosyayi secin (eger isinize yaradiysa cozum olarak isaretleyebilirsiniz.) İngilizce klavyeden dolayi kusura bakmayin.

Edit: Plugin klasörüne bir şey yüklüyemiyormussunuz.

Son düzenleme:
Aternos'a girin dosyalar bolumune gidin pluginse girin sag ustteki mavi dosya veya klasor butonuna tiklayin yuklemek istediginiz dosyayi secin (eger isinize yaradiysa cozum olarak isaretleyebilirsiniz.) İngilizce klavyeden dolayi kusura bakmayin.

olmuyor, maalesef.

Olmuyor, maalesef.

Hocam telefonunuz iyiyse şu yeni rehbere bakın derim

Java için bununla kurabilirsiniz ama plugin paketi yüklemeyi hala anlamadım

Aslında oluyor sadece orda isminin çıkması lazım pluginin
Edit: Birinden Görmüştüm

Merhaba, Aternos için internetten plugin dosyası indirdim. Full Türkçe o yüzden onu dosya ile atmam gerek. Peki bunu nasıl yapabilirim? Bilen var mı?
Yapamadıysanız ve aynı plugin aternostada varsa configleri değiştirin türkçe olur

Geri
Yukarı