Ateşim var ve midem bulanıyor

• Konuyu başlatan ardr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 288

ardr

Picopat
Daha fazla  
Daha dün baş ağrısıyla uyandım ve sağlık ocağına gitim ve bana parol verdi. Akşam uyudum ve ateşim çıktı karnım aç olduğu için parol içmedim onun yerine sirkel su içim ve geçti ama 2 saatliğine ve çıktığında sürekli içtim ve sabah kahvaltı yapıp yedim ve Parol'u içtim ve bu saatlerde tekrar çıktı ve içtim ve kustum acaba neyim var? Hala anlamdım.

@ardr genel olarak bir salgın var herkes hastalanıyor bende geçen hafta hastaydım 6 günde atlattım Full yataktaydım aynı senin yaşadığın semptomları yaşıyordum.

Daha dün baş ağrısıyla uyandım ve sağlık ocağına gitim ve bana parol verdi. Akşam uyudum ve ateşim çıktı karnım aç olduğu için parol içmedim onun yerine sirkel su içim ve geçti ama 2 saatliğine ve çıktığında sürekli içtim ve sabah kahvaltı yapıp yedim ve Parol'u içtim ve bu saatlerde tekrar çıktı ve içtim ve kustum acaba neyim var? Hala anlamdım.
Dostum bu salgın çevremden duyduğum kadarı ile uzun süre geçmiyor. 2 haftadır hastayım ve bir iyileşme yok hâla.

Kefir alın A101 veya Bim'den tüketin. Sindirim sisteminiz toparlarsa kolayca iyileşiyorsunuz.

Geri
Yukarı