Ateşim yok ama öksürük başladı

Pierry

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar öksürmeye başladım ve geçmiyor defalarca su içmeme rağmen. Boğazım hafif yanıyor aynı zamanda içi kaşınıyor ve bu durumda öksüresim geliyor. Ateşim yok. Ateşin sonradan çıkma ihtimali var mı? Yoksa belirtiler aynı anda mı başlıyor? Sabah ateşim varsa direkt hastaneye mi gideyim?

Arkadaşlar öksürmeye başladım ve geçmiyor defalarca su içmeme rağmen. Boğazım hafif yanıyor aynı zamanda içi kaşınıyor ve bu durumda öksüresim geliyor. Ateşim yok. Ateşin sonradan çıkma ihtimali var mı? Yoksa belirtiler aynı anda mı başlıyor? Sabah ateşim varsa direkt hastaneye mi gideyim?

Bende son iki günde oldu çok derin nefes alıp hemen verince öksüresim geliyor, ama tutabiliyorum, kuru da değil öksürüğüm sizce test yaptırmalı mıyım?

Kuru öksürüğe çeyrek dilim limon üstüne biraz karabiber ekip yemek iyi geliyor. Özellikle gıcıklanma olduğu zaman. Veya bir tutam sarımsak yemekte aynı etkiyi gösterebilir.

Bende son iki günde oldu çok derin nefes alıp hemen verince öksüresim geliyor, ama tutabiliyorum, kuru da değil öksürüğüm sizce test yaptırmalı mıyım?

Hocam aynısı bende de oluyordu sınıfta vb. öksürmeye başlamıştım durmadan dakikada 10 kere falan öksürüyordum, sonra arkadaşıma da aynısı olmaya başladı eh sonra malum 11 Mart geldi herkes bizden korkuyordu sonra ben doktora gittim. Ne drse beğenirsiniz? Ev tozu alerjisi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı