Athlon 2 X2 270 sisteme Hackintosh kurabilir miyim?

ibrahimapi

Hectopat
Ben eski bilgisayarımı kardeşime verdim şu an Windows 10 var içinde ama biraz yavaş. Ben Hackintosh kurabilir miyim bu sisteme.

İşlemcim Athlon 2 X2 270.
Ekran kartım R7 240.
60 GB Intel SSD.
Anakart Gigabyte modelini bilmiyorum.

Ben eski bilgisayarımı kardeşime verdim şu an Windows 10 var içinde ama biraz yavaş. Ben Hackintosh kurabilir miyim bu sisteme.

İşlemcim Athlon 2 X2 270.
Ekran kartım R7 240.
60 GB Intel SSD.
Anakart Gigabyte modelini bilmiyorum.
Merhabalar, sisteminizin uyumluluğunu öğrenmenize yardım etmek isterim. Aşağıda donanımlarınız destekli mi değil mi yazıyor olması lazım.

İşlemci : AMD'nin şuanlık hiçbir işlemcisinin vanilla olarak desteği yok ve bundan dolayı AMD ile ilgili patchler ile uğraşmanız gerekebilir ama onun dışında kesin olarak denmez ama işlemci sıkıntı çıkarmayabilir ama patch gibi şeyleri bulmak biraz sizi yorabilir.

Ekran Kartı : Ekran kartını büyük ihtimalle tanıtabilirsiniz ama baya bir uğraştıracak gibi çünkü R7 240 kullanan kişiler genelde ekran kartını tanıtmaya çok zorlanmışlar ve bundan dolayı her ayarı kurcalayıp tanıtma ihtimaliniz var ama pek kesin bir şey denmez.

SSD : Diskiniz hakkında pek bir bilgi koymamışsınız bundan dolayı pek kesin bir şey denmez ama büyük ihtimalle çalıştırabilirsiniz SSD'nizi de.

Anakart : Anakart genelde çok büyük bir sorun yaratmıyor artık çünkü OpenCore gibi BootLoader'lar BIOS sorun yaratabilecek veya eksik olan BIOS ayarlarını genelde hallediyor.

Kısacası bu sisteme maksimum El Capitan veya Sierra kurulur gibi. Daha üst sürümler verimli olur mu pek emin değilim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı