Athlon 3000G, 1050 Ti besler mi?

Bu CPU'nun beslemesi olayı çok karışık. Yüksek FPSler alırken daha hızlı bir CPU şart iken bazı testlerde daha az güçlü CPU'nun entegre gelen grafik çipinden dolayı daha iyi beslediğini görüyoruz. Tamamen oynamak istediğin türe ve almak istediğin FPS'e göre değişir. 1050Ti alan birisinin oynadığı oyunlarda +200FPS beklemeyeceğini düşünüyorum.

Kısa cevap: Yüksek çözünürlükte oynuyorsan besler. Yüksek FPS için ayarları kısarsan beslemeyebilir.

Peki hangi oyunları oynayacaksın? FPS beklentin ne?
Almayı düşünüyorum durumum el verirse ikinci el, bu işlemci ile nasıl çalışır bunu merak etmiştim. Yani merakımdan açmıştım konuyu. 35FPS nin altına düşmeyecek şekilde Story tarzı oyun oynamayı düşünüyorum. Death Stranding, Horizon Zero Dawn, Forza Horizon 4 (60FPS), RDR2, Apex Legends ve benzeri hızlı oyunlar (60FPS).

Almayı düşünüyorum durumum el verirse ikinci el, bu işlemci ile nasıl çalışır bunu merak etmiştim. Yani merakımdan açmıştım konuyu. 35FPS'nin altına düşmeyecek şekilde story tarzı oyun oynamayı düşünüyorum. Death Stranding, Horizon Zero Dawn, Forza Horizon 4 (60FPS), RDR2, Apex Legends ve benzeri hızlı oyunlar (60FPS).

RDR 60 FPS zor hocam. Şu anki sistemle Hitman absolution kesinlikle öneririm oynayın :D

Almayı düşünüyorum durumum el verirse ikinci el, bu işlemci ile nasıl çalışır bunu merak etmiştim. Yani merakımdan açmıştım konuyu. 35FPS nin altına düşmeyecek şekilde Story tarzı oyun oynamayı düşünüyorum. Death Stranding, Horizon Zero Dawn, Forza Horizon 4 (60FPS), RDR2, Apex Legends ve benzeri hızlı oyunlar (60FPS).
Death Stranding almanı öneririm. Bir daha oynuyorum ben. Daha güzel bitireceğim bu sefer. Oynayan ağlıyor kanki. O kadar kaliteli oyun. Çok kaliteli oyundur.
Batman Arkham serisini almanı da öneririm.

Death Stranding almanı öneririm. Bir daha oynuyorum ben. Daha güzel bitireceğim bu sefer. Oynayan ağlıyor kanki. O kadar kaliteli oyun. Çok kaliteli oyundur.
Batman Arkham serisini almanı da öneririm.
Biliyorum çok şahane oyun, izlerken çok etkilenmiştim hikaye ile pek bir bilgim yok nasipte varsa 1050Ti aldığım zaman oynarım inşallah.
Hocam dilerseniz size çok sağlam hikayeli bir oyun önerebilirim fiyatı da makul birşeydi bulursam atacağım.
Anladım hocam, bende size önerebilirim. Yakuza serisi!

Yeni konular

Geri
Yukarı