Athlon 3000G APU ile GTA 5 1080P'de kaç FPS alınır?

İşletim sistemi
Windows 10

Kadr

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core 12. Nesil İ7-12700F/ MSI GTX 1650 VENTUS XS OCV1 / GIGABYTE H610M S2H DDR4 / T-FORCE TUF GAMİNG 8x2 3200 Mhz Dual Kit / KIOXIA Exceria NVMe SSD 250 / WD Green 240 / Thermaltake TH240 ARGB Sıvı Soğutma / Thermaltake Smart BX1 650W PowerSupply / Uzay Montaj
Meslek
İşsiz
Arkadaşlar başlıkta belirtildiği gibi sorum. Daha yeni 1 2 haftalık bir sistemim var:

AMD Athlon 3000G.
Corsair Vengeance 2x8 3000MHz bellek.
ASUS Prime A320M-K.
WD 240 GB Green SSD.
Corsair vs650.
Ekran kartı yok. (750 Ti var fakat şimdilik amcamda. Homeoffice çalıştığı için verdim fakat geri alacağım)

Arkadaşlar Rockstar Games Launcher üzerinden GTA 5'i hazırladım fakat sistemle kaç FPS alacağımı tam bilmiyorum sormak istedim. Sizce 1080P'de düşük-orta-yüksek fark etmez kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası 1080P oynasanız bile dokuları göremeyeceksiniz, 4 çekirdek olmayan işlemcilerin çoğunda doku yüklenme sorunu oluyor.

En düşük ayarlarda 30-40 alırsınız diye düşünüyorum.

Ben 900P de 30-40 alıyorum arkadaş nasıl alacak? Ekran kartım HD 6570, ayrıca o işlemci size çok eziyet edecektir kasma olur mu bilmem ama dokuların çoğunu göremeyeceksiniz.

En düşük ayarlarda 30-40 alırsınız diye düşünüyorum.

Açıkçası 1080P oynasanız bile dokuları göremeyeceksiniz, 4 çekirdek olmayan işlemcilerin çoğunda doku yüklenme sorunu oluyor.

Ben 900P de 30-40 alıyorum arkadaş nasıl alacak? Ekran kartım HD 6570, ayrıca o işlemci size çok eziyet edecektir kasma olur mu bilmem ama dokuların çoğunu göremeyeceksiniz.

Peki bu kadar ben düşük alacaksam YouTube ya da başka platformadaki testler yalan mı söylüyor. Bu arada sizle aynı ekran kartına ayrıca sahibim kullanmıyorum ekran kartı sürümü işlemcimin sürücüsünden düşük kaldığı için görüntü vermeyi kesiyordu.

Yani bu oyuncu kayıttayken 1080P'de 40-60 arası alabiliyorken ki texture quality seçeneği Very High.
Ben nasıl kayıt dışı bu kadar düşük alacağım aklım ermiyor yani. Teşekkür ederim yanıtlarınız için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cağım aklım ermiyor yani. Teşekkür ederim yanıtlarınız için.

Fark ettiysen orada +600 HMZ hızaşırtma var+ RAM'ler kaç MHz görünmüyor. Ben stok değerler için konuştum işlemcinin Hyper threading teklonojisi kullanılırsa belki doku sorunu olmaz. Ama stok haldeyken 1080P'de maksimum 25 FPS diyorum ben arkadaşın sistemine.
750 Ti gelincede 1080P oynayabilirsin sorunsuz ama orta ayarlarda.

Son düzenleme:
Fark ettiysen orada +600 HMZ hızaşırtma var+ RAM'ler kaç MHz görünmüyor. Ben stok değerler için konuştum işlemcinin Hyper threading teklonojisi kullanılırsa belki doku sorunu olmaz. Ama stok haldeyken 1080P'de maksimum 25 FPS diyorum ben arkadaşın sistemine.
750 Ti gelinde 1080P oynayabilirsin sorunsuz ama orta ayarlarda.
O 750TI en yakın zamanda alıcam zaten bütün hayallerimi yıktı. Tekrardan teşekkürler.

Hocam, 1080P Low ayarlarda oynayabilirsiniz. Hayallerinizin yıkılmasına gerek yok.

T
Hocam, 1080P Low ayarlarda oynayabilirsiniz. Hayallerinizin yıkılmasına gerek yok.
Teşekkürler hocam mesajınız için. Ortalamada yine aynı fps değerlerini mi alırım yoksa 30 altında mı

Hocam, tahminim 30 FPS civarında alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı