Athlon 3000G sistem nasıl?

Mckellen

Hectopat
Daha fazla  
Athlon 3000G:
Gigabyte A320M -S2H.
RAM 1600MHz.
HDD.
PSU 400 Watt.

Yukarıda belirttiğim parçalar birleştiğinde nasıl bir performans gösterir? Ve 1500 TL bandında önerebileceğiniz başka sistemler var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önermem çok düşük bir apu. Üstelik amd sistemde 1600mhz ram kullanılmaz 1600mhz ddr4 ram var mı açıkçası emin bile değilim. Bütçe artarsa

Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol bu sistemi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
işlemcinin gücü bu videoda gösterilmiş. Üstelik almayı düşündüğün RAM büyük ihtimalle DDR3 cünkü DDR4 1600MHz PC RAM'i yok :/

Ram'i 3000MHz olarak yükselterek hdd yerine de ssd koysam sistem nasıl olur? Zaten sistemi hep apu şekilde kullanmak istemiyorum. Amacım ilk başta pc'yi açılabilir şekilde toplayıp daha sonra sistemi yükseltmek olacak. O yüzden psu olarak sizin önerdiğinizi almaya karar verdim.

Ram'i 3000MHz olarak yükselterek hdd yerine de ssd koysam sistem nasıl olur? Zaten sistemi hep apu şekilde kullanmak istemiyorum. Amacım ilk başta pc'yi açılabilir şekilde toplayıp daha sonra sistemi yükseltmek olacak. O yüzden psu olarak sizin önerdiğinizi almaya karar verdim.
Daha iyi olur ve bütçen varsa anakartı a320 yerine b450 olarak alırsan daha iyi olur 100tl farka değer.

Geri
Yukarı