Athlon 3000G sisteme Windows 11 yüklemeye değer mi?

Windows 10 veya 11 her ikisini de kurabilirsiniz. İyisi kötüsü diye bir şey yok ki aynı olanın gelişmişi bence güncel olani yani 11'i kurun kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar uzun aradan sonra iyi geceler hepinize. Kuzenim böyle bir bilgisayar aldı ama Windows 10 mu daha iyi olur bu sistem için Windows 11 mi? (kurulum yapmasını biliyorum)

Bence 10 halen yüklenebilecek bir işletim sistemi ancak testlerde;

Bazı oyunlarda farklar yaratabiliyor bu da neden 11 yüklenmeli sorusuna yol açar, buna da 11'i kullanan kullanıcıların daha stabil çalıştığı bir işletim sistemi dediklerini görüyoruz ki 11 kağıt üstünde 10'a göre 1 tık daha boşta RAM yiyor diye biliyorum ama yeterli RAM var gibi gözüküyor.

Arkadaşlar uzun aradan sonra iyi geceler hepinize. Kuzenim böyle bir bilgisayar aldı ama Windows 10 mu daha iyi olur bu sistem için Windows 11 mi? (kurulum yapmasını biliyorum)

Oynadığın oyunlar varsa kaç FPS alıyorsun bende bu bilgisayarı almayı düşünüyorum.

Oyun oynuyorsan kaç FPS alıyorsun bende bu bilgisayarı almak istiyorumda.

Oynadığın oyunlar varsa kaç FPS alıyorsun bende bu bilgisayarı almayı düşünüyorum.

Oyun oynuyorsan kaç FPS alıyorsun bende bu bilgisayarı almak istiyorumda.

Kuzenimin bilgisayari bu Valorant 60 FPS istiyordu 1366x768'de aliyor diger oyunlarda duduk performans verir.

Geri
Yukarı