Athlon 3050U laptop GTA 5 oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 11

bedaf

Femtopat
Daha fazla  
RAM
6
SSD veya HDD modeli
128 GB SSD.
İşlemci
Athlon Silver 3050U
Elimde HP laptop var. Ekran kartı içine gömülü olan APU sistemli bir bilgisayar. 8 GB RAM var 2 GB ekran kartı kullanıyor 6 GB kullanılabilir RAM var. 128 GB SSD var Windows 11 kurulu her şeyi silebilirim. Alan yeterli olur diye düşünüyorum acaba en düşük ayarlarda kasmadan oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde HP laptop var. Ekran kartı içine gömülü olan APU sistemli bir bilgisayar. 8 GB RAM var 2 GB ekran kartı kullanıyor 6 GB kullanılabilir RAM var. 128 GB SSD var Windows 11 kurulu her şeyi silebilirim. Alan yeterli olur diye düşünüyorum acaba en düşük ayarlarda kasmadan oynayabilir miyim?

2013 eski sürüm yüklersen oynatır. Not: Korsan olmayan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam burada Online oynuyor ondan FPS daha düşü bir de RAM'i daha düşü senden hikaye modunda çok daha fazla FPS alırsın.

Oynatır gibi geldi en düşük ayarlarda.

Ekran kartı ne? Vega 8 var bende az buçuk oynatıyor. Daha düşük bir şeyse ayarları çok düşürmen lazım.
nerden bakıyoruz ona
2013 eski sürüm yüklersen oynatır. Not: Korsan olmayan.
nerden indirebilirim eski sürüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam burada Online oynuyor ondan FPS daha düşü bir de RAM'i daha düşü senden hikaye modunda çok daha fazla FPS alırsın.
teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı