Athlon 64 X2 sistemde işlemci kullanımı artıyor

Yusufhecnopat

Hectopat
RAM
3 GB
Arkadaşlar işlemcim fazla kullanılıyor. Onu nasıl düşürebilirim? Ya da fan hızını nasıl maksimum seviyeye getirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir hocam şu an elimde o varda nasıl daha soğuk tutarım nasıl fan hızını artırabilirim.

Soğuk tutmanın tek çözümü soğutucu alacaksın AM2 uyumlu. Ben o zamanlar kullanırken Vatan Bilgisayar'dan ucuz yollu soğutucu almıştım fanı büyük onunla kullanıyordum serin serin çalışıyordu. Soğutucu alamam dersen de 12cm fan bulup kasanın arkasına hava üfleyecek şekilde sabitlemen lazım.

Soğuk tutmanın tek çözümü soğutucu alacaksın AM2 uyumlu. Ben o zamanlar kullanırken Vatan Bilgisayar'dan ucuz yollu soğutucu almıştım fanı büyük onunla kullanıyordum serin serin çalışıyordu. Soğutucu alamam dersen de 12cm fan bulup kasanın arkasına hava üfleyecek şekilde sabitlemen lazım.

Hocam güzel biliyorsan link atar mısın?

Hocam güzel biliyorsan link atar mısın?

Hocam o işlemciye pek para harcamanı istemem tabii takdir senin ama yine de almak istersen ucuz yollu bu ikisi var. Param var iyi bir şey olsun kasam da büyük ve geniş dersen birkaç öneri daha veririm ama dediğim gibi fazla para harcama o sisteme.

Bu 90cm fanlı bir tık daha iyi soğutur.

Bu 80cm fanlı ama kule tipi.

%100 derken? Yok hocam sıcaklığı soruyorum kullanımı değil.

Vallahi bilmiyorum nerede bakılır.

Hocam o işlemciye pek para harcamanı istemem tabii takdir senin ama yine de almak istersen ucuz yollu bu ikisi var. Param var iyi bir şey olsun kasam da büyük ve geniş dersen birkaç öneri daha veririm ama dediğim gibi fazla para harcama o sisteme.

Bu 90cm fanlı bir tık daha iyi soğutur.

Bu 80cm fanlı ama kule tipi.

Hocam şimdi hangisini önerirsiniz? Bir de kasa fanıda olabilir. bildiğiniz güzel varsa

Geri
Yukarı