Athlon 860K sistem nasıldır?

BaranHB

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar görseldeki sistem ve fiyatına göre almaya değer mi ?
( 100-200TL ) pazarlık olabilir.

Görselde işlemci tam yazmıyor,işlemcisi athlon 860k ve 4.5GHz de stabil çalışıyormuş.Kule tipi fan olduğunu söyledi ısınma derdi de yokmuş.

Sistem ve fiyattan bağımsız merak ettiğim bi konu da şu;
İşlemci 4.5GHz olduğu için ekran kartını daha iyi besliyormuş,yüksek kartlar içinde uygun.Benim merak ettiğim ise GHz nin yüksek olması günlük kullanımda (Chrome’da gezinirken) artı sağlıyor mu ?

Dosya Ekleri

• 4EA46A8B-ED46-471C-8FE3-1A7AEA0AC41C.png
    4EA46A8B-ED46-471C-8FE3-1A7AEA0AC41C.png
    409,4 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Arkadaşlar görseldeki sistem ve fiyatına göre almaya değer mi ?
( 100-200TL ) pazarlık olabilir.

Görselde işlemci tam yazmıyor,işlemcisi athlon 860k ve 4.5GHz de stabil çalışıyormuş.Kule tipi fan olduğunu söyledi ısınma derdi de yokmuş.

Sistem ve fiyattan bağımsız merak ettiğim bi konu da şu;
İşlemci 4.5GHz olduğu için ekran kartını daha iyi besliyormuş,yüksek kartlar içinde uygun.Benim merak ettiğim ise GHz nin yüksek olması günlük kullanımda (Chrome’da gezinirken) artı sağlıyor mu ?
Hocam hiç bekleme git test et direk al Chrome da vs sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum veya performans artışı da sağlamaz sadece youtubede yüksek çözünürlüklü video izlerken takılmasını sağlar.

gHZ'den çok çekirdek gücü ve işlemcinin çıkış yılına bağlı. Gaming PC değil ancak Chrome'da gezmek için, ödev yapmak için rahatça kullanılabilir. Fiyatı da fena değil açıkçası 1200TL civarında havada kapılır. Bu işlemci ile basit işler için 4-5 yıl daha rahat götürür.

Hocam hiç bekleme git test et direk al Chrome da vs sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum veya performans artışı da sağlamaz sadece youtubede yüksek çözünürlüklü video izlerken takılmasını sağlar.
Bahsettiğim de aynen oydu.
Genelde YT de çok takılıyorum ve aşırı derece de film izlerim,işlemci GHz si buna artı sağlar mı merak etmiştim
gHZ'den çok çekirdek gücü ve işlemcinin çıkış yılına bağlı. Gaming PC değil ancak Chrome'da gezmek için, ödev yapmak için rahatça kullanılabilir. Fiyatı da fena değil açıkçası 1200TL civarında havada kapılır. Bu işlemci ile basit işler için 4-5 yıl daha rahat götürür.
Oyun olarak CSGO 100fps alıyormuş YT de araştırdım.
Zaten monitörüm HD olduğu için o ayarda oyun oynarım çok sorun yaratır mı gaming pc değil deyince kafama takıldı 😁

CS, Valo gibi oyunları rahat oynatır zaten ama yüksek istekli oyunlardan bahsediyorum. GAMINGGG PC değil.

Peki son birşey daha sorayım.

Phenom 945+HD7770+120 SSD+350 Psu+8 GB Ram

Görseldeki ve üste yazdığım sistemden hangisi daha iyidir ?
Hocam tabiki yazdığınız sistem daha iyi ancak 1500 ze de resimdeki ilan uygunmuş diğer yazdığınız sistemde 1900 üstü değilse onu alabilirsiniz.
Peki son birşey daha sorayım.

Phenom 945+HD7770+120 SSD+350 Psu+8 GB Ram

Görseldeki ve üste yazdığım sistemden hangisi daha iyidir ?
Hocam bir de senin için bi ilan buldum kasa da hdd veya SSD yok ama fiyat baya uygun bir SSD alıp canavar yapabilirsin

Hocam tabiki yazdığınız sistem daha iyi ancak 1500 ze de resimdeki ilan uygunmuş diğer yazdığınız sistemde 1900 üstü değilse onu alabilirsiniz.

Hocam bir de senin için bi ilan buldum kasa da hdd veya SSD yok ama fiyat baya uygun bir SSD alıp canavar yapabilirsin
Yazdığım sistem 1100 TL.

Ben görseldeki sistem daha iyi sanıyordum bi yanlışım mı var aceba ?

Yazdığım sistem 1100 TL.

Ben görseldeki sistem daha iyi sanıyordum bi yanlışım mı var aceba ?
Hocam görselde ki işlemcinin tam modeli nedir.
Yazdığım sistem 1100 TL.

Ben görseldeki sistem daha iyi sanıyordum bir yanlışım mı var acaba?

Pardon hocam koca başlığı görmemişim yani bütçen 1500 ze yetiyorsa resimdekini al eğer yetmiyorsa yazdığın sistemi al gitsin bu arada fiyatları gayet uygun kaçırma hemen al.

Hocam görselde ki işlemcinin tam modeli nedi
Görseldeki işlemci athlon 860k 4.5GHz

Pardon hocam koca başlığı görmemişim yani bütçen 1500 ze yetiyorsa resimdekini al eğer yetmiyorsa yazdığın sistemi al gitsin bu arada fiyatları gayet uygun kaçırma hemen al.
Görseldeki athlon 860k OC li 4.5Ghz
Yazdığım ise Phenom x4 945 3.3Ghz

Aralarında kılpayı farklar var sadece birisi OC’li durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı