Athlon Gold 3150U - Radeon 620 Mirillis Action! sistemde oyunlarda FPS düşüşü oluyor

Hamzatüren

Kilopat
Daha fazla  
Yıllardır Mirillis Action!'u kullanırım. Bir aydır belli başlı sorunlar baş göstermeye başladı. Örneğin 60FPS aldığım bir oyunda kayıt başlatınca 20-25FPS'e düşüyor. O an makineye binen ekstra güçden dolayı oyunun FPS'i düşüyor fakat bu kadar bir düşüş normal mi? Sorun burada bitmiyor kayıt başladıktan yaklaşık 10 dakika sonra bu 20-25FPS istatistiği 5-10FPS'e kadar düşüyor.

İşletim Sistemim: Windows 11 Pro
Bilgisayarım: HP 15-gw0011nt

Kısaca Özellikleri:
AMD Radeon Vega 3 onboard GPU
AMD Radeon™ 620 GPU
AMD Athlon Gold 3150U CPU
8GB RAM

Bu bilgisayarda daha önce donanım hızlandırma kullanabiliyorken şu an kullanamıyorum sonuşta herhangi bir donanım değişmedi sadece ekran kartı sürücüleri değişti en son Adrenalin 22.6.1 WHQL ve Adrenalin 22.5.1 WHQL yüklemiştim bilgisayara.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videodaki gibi Otomatik sürücü yüklemeyi kapattım çünkü kendi kendine bozuluyordu sürücüler. Neden böyle oluyor anlamadım ama sürücü yüklemek aşırı sorunlu bu cihaza. Sonrasında sürücüleri kurdum ama yine de sürücülerin bir etkisi yok gibi eğer Action! konusunda bir çözüme gidemezsek bir de sürücüler için konu açmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı